ارزون سرا
مسابقه بازاریابی شماره 51

برنده جایزه 200 هزارتومانی باشید
به هر بازاریابی که از تاریخ 99/04/12 لغایت 99/05/12 به مدت یکماه ، بتواند از طریق لینکهای بازاریابی خود ، تعداد 50 آگهی به سایت جذب نماید در پایان مسابقه مبلغ 200 هزارتومان به عنوان پاداش به ایشان تعلق می گیرد.ملاک پاداش، رسیدن به ۵۰ آگهی می باشد. (این مبلغ علاوه بر پورسانت جذب آگهی ویژه می باشد)
روشهای جذب آگهی :انتشار لینک اختصاصی خود در کانالهای تلگرام و گروهها و سوپرگروهها،اینستاگرام،فیس بوک،وبلاگها و سایتهای رایگان،ارسال ایمیلهای انبوه
کپی ایمیل آگهی دهنده های سایتهای دیگر و ارسال دعوتنامه جهت جذب آگهی، ارسال پیامک انبوه

فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه ارزون سرا


کسب درآمد

کسب و کار اینترنتی(فروش محصول)

فروش محصولات شما توسط ما


ایستگاه آگهی

درج آگهی رایگان و لینکدار


قابل توجه کاربران عزیز

کلیه پرداختهای وبسایت ارزون سرا حداکثر دوساعت بعد از درخواست وجه ، واریز خواهد شد

آپلود

با طراحی فایل کسب درآمد کنید.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در ارزون سرا قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی یا هر فایل مفید تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. هر فردی می تواند درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید یک فایل آموزشی مفید ساخته اید یا مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید یا یک برنامه و اپلیکیشن جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید و ...، همه آنها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند. پس شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران، فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید. بنابراین به صورت نامحدود در سایت ارزون سرا فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.

جهت ثبت نام و آپلود فایل به بخش فروشندگان مراجعه کنید: لینک بخش فروشندگان