ارزون سرا
مسابقه بازاریابی شماره 44

مسابقه فروش بیشتر
از تاریخ 98/07/12 لغایت 98/08/12 به یک بازاریاب که بتواند توسط لينک اختصاصي يا لينک هاي بازاريابي خود، بیشترین پورسانت را از فروش محصولات کسب نمايد، در پایان مسابقه به میزان 5 برابر پورسانت ، پاداش به وی تعلق خواهد گرفت و به پنل کاربری وی اضافه می گردد.

روشهای جذب مشتری و بازاریابی : انتشار لینک اختصاصی خود در کانالهای تلگرام و گروهها و سوپرگروهها،اینستاگرام،فیس بوک،وبلاگها و سایتهای رایگان،ارسال ایمیلهای انبوه
کپی ایمیل آگهی دهنده های سایتهای دیگر و ارسال دعوتنامه جهت جذب آگهی

مسابقه مقاله

به قید قرعه، به یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح دهند 50000 ریال اهدا می شود.


سوال) کدام روش زير جزء متدهاي بازاريابي نيست؟

برای پاسخ به این سوال و شرکت در مسابقه، اینجا را کلیک کنید.
آپلود

با طراحی فایل کسب درآمد کنید.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در ارزون سرا قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی یا هر فایل مفید تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. هر فردی می تواند درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید یک فایل آموزشی مفید ساخته اید یا مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید یا یک برنامه و اپلیکیشن جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید و ...، همه آنها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند. پس شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران، فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید. بنابراین به صورت نامحدود در سایت ارزون سرا فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.

جهت ثبت نام و آپلود فایل به بخش فروشندگان مراجعه کنید: لینک بخش فروشندگان