ارزون سرا
مسابقه بازاریابی شماره 36

به هر بازاریابی که بتواند از تاریخ 97/09/03 لغایت 97/09/30 توسط لينک اختصاصي يا لينک هاي بازاريابي، بیشترین مجموع فروش را از محصولات دانلودي سازه گستر و ارزون سرا با نام کاربري structure و arzoonsara کسب نمايد،پاداش به شرح زیر به وی تعلق خواهد گرفت:
درصورتی که مجموع فروش به مبلغ 100هزارتومان برسد ----- پاداش 20 هزارتومان
درصورتی که مجموع فروش به مبلغ 200 هزارتومان برسد ----- پاداش 50 هزارتومان
این پاداشها جدا از مبلغ پورسانت فروش می باشد (پورسانت فروش به صورت خودکار محاسبه می شود) و در پایان مسابقه به پنل کاربری بازاریاب افزوده خواهد شد.

آپلود

با طراحی فایل کسب درآمد کنید.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در ارزون سرا قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی یا هر فایل مفید تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. هر فردی می تواند درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید یک فایل آموزشی مفید ساخته اید یا مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید یا یک برنامه و اپلیکیشن جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید و ...، همه آنها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند. پس شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران، فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید. بنابراین به صورت نامحدود در سایت ارزون سرا فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.

جهت ثبت نام و آپلود فایل به بخش فروشندگان مراجعه کنید: لینک بخش فروشندگان