ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
مقاله در مورد MP3 Player

مقاله در مورد MP3 Player

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 51 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 10,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 48

MP3 یک سیستم فشرده سازى براى فایل هاى صوتى است که با استفاده از آن حجم فایل ها بدون تاثیر منفى در کیفیت صدا ، کاهش پیدا مى نماید . هدف اصلى سیستم فوق ، فشرده سازى یک فایل صوتى بگونه اى است که اولا" کیفیت آن افت نکرده و ثانیا" حجم آن به میزان قابل توجهى کاهش پیدا نماید .

در اکثر موارد، میزان فشرده سازى بین ده تا چهارده برابر یک فایل صوتى معمولى است . مثلا" یک فایل موزیک که داراى ظرفیتى معادل سى و دو مگابایت است ، پس از تبدیل به فرمت MP3 ، ظرفیت آن به سه تا چهار مگابایت کاهش پیدا مى نماید . ایده اولیه سیستم فشرده سازى MP3 به سال هاى 1988 و 1999 بر مى گردد .

MPEG که از کلمات Moving Picture Experts Group اقتباس شده است ، نام گروهى است که سیستم فشرده سازى داده هاى ویدیوئى را پیاده سازى نموده است . فیلم هاى DVD ، سیستم هاى پخش HDTV و DSS ماهواره اى از مدل فشرده سازى MPEG به منظور کاهش ظرفیت فیلم ها استفاده مى نمایند . سیستم فشرده سازى MPEG شامل یک زیر سیستم دیگر به منظور فشرده سازى صدا مى باشد که MPEG Audio Layer-3 نامیده

شده و به MP3 معروف شده است .

مدل ( Apple iPod (40GB

آیا کیفیت فایل هاى MP3 بهتر از سى دى است ؟
با توجه به این که MP3 از یک روش فشرده سازى به منظور ذخیره اطلاعات استفاده مى نماید ، برخى از داده هاى غیر ضرورى در زمان فشرده سازى حذف مى گردند . بدیهى است کیفیت فایل هاى فوق نسبت به سایر فرمت هاى ذخیره سازى که از روش خاصى به منظور فشرده سازى استفاده نمى نمایند ، کمتر خواهد بود . فشرده سازى فایل هاى صوتى با استفاده از سیستم MP3 ، مبتنى بر مجموعه حقایقى در رابطه با توانائى انسان در شنیدن صوت است :

گوش انسان قادر به شنیدن برخى صداها نمى باشد .
گوش انسان توانائى شنیدن برخى صداها را بهتر از سایر صداها دارد .
در صورتى که دو موزیک بطور همزمان پخش شوند، ما صرفا" قادر به شنیدن موزیکى مى باشیم که صداى آن بیشتر است .

با توجه به موارد قوق ، مى توان بخش هاى خاصى از یک موزیک را حذف نمود، بدون این که تاثیر قابل توجهى بر روى کیفیت صدا براى شنونده را بدنبال داشته باشد .نسخه هاى MP3 موزیک ها داراى کیفیتى دقیقا" مشابه سى دى original نخواهند بود، چراکه بخش هاى اندکى از موزیک حذف مى گردد .

دستگاه هاى پخش فایل هاى MP3

همزمان با استفاده گسترده از فرمت MP3 و دستاوردهاى آن ، تولید و عرضه دستگاه هاى پخش فایل هایMP3 مورد توجه تولید کنندگان این عرصه قرار گرفت . دستگاه هاى فوق مشابه ضبط صوت هاى کوچک و یا CD Player مى باشند ، با این تفاوت عمده که داراى ابعادى کوچکتر بوده و در آنان از حافظه هاى خاصى استفاده مى شود ( استفاده از حافظه solid state در مقابل رسانه هاى ذخیره سازى فیزیکى نظیر نوار و یا CD ) . مهمترین تفاوت بین یک دستگاه CD Player قابل حمل با یک MP3 Player :

بایت هاى حاوى موزیک بر روى CD ذخیره مى گردند ( نه درون حافظه ) .
بایت هاى حاوى موزیک بر روى CD فشرده شده نمى باشند .
تمامى دستگاه هاى MP3 Player داراى یک برنامه نرم افزارى خاص به منظور انتقال فایل هاى MP3 به درون حافظه player مى باشند.

نحوه عملکرد MP3 Player
در زمان پخش یک فایل صوتى نظیر یک موزیک توسط MP3 Player ، عملیات زیر انجام مى شود :

خواندن بایت به بایت موزیک از حافظه

خارج نمودن اطلاعات از حالت فشرده

اجراى یکایک بایت ها با استفاده از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال

تقویت سیگنال آنالوگ

اجزاى یک MP3 Player

مقاله در مورد MP3 Player
مقاله در مورد MP3 Player
محصول: مقاله در مورد MP3 Player
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 10,000 تومان
حجم فایل: 51 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مقاله در مورد MP3 Player نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (2)
ترتیب
شروین کد: 261

این ام پی تری پلیر نو هست؟از کارت اس دی پشتیبانی می کند؟حافظه داخلی داره

پاسخ
1402/3/16
ans_result_261
ابوالفضل شعبانی کد: 260

قیمت پنج هزار تومان هست واقعا
ارسالش رایگانه

پاسخ
1402/3/1
ans_result_260
کلمات کلیدی: دانلود مقاله در مورد MP3 Player ، خرید مقاله در مورد MP3 Player ، خرید و دانلود مقاله در مورد MP3 Player ، دانلود و خرید مقاله در مورد MP3 Player ، دانلود رایگان مقاله در مورد MP3 Player ، اهورا فایل ، فروشگاه
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی