ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
مقاله در مورد MP3 Player

مقاله در مورد MP3 Player


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 50 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 5,000 تومان

معرفی محصول:
اين مقاله در قالب ورد (word) و قابل ويرايش مي باشد.
تعداد صفحات: 48

MP3 يک سيستم فشرده سازى براى فايل هاى صوتى است که با استفاده از آن حجم فايل ها بدون تاثير منفى در کيفيت صدا ، کاهش پيدا مى نمايد . هدف اصلى سيستم فوق ، فشرده سازى يک فايل صوتى بگونه اى است که اولا" کيفيت آن افت نکرده و ثانيا" حجم آن به ميزان قابل توجهى کاهش پيدا نمايد .

در اکثر موارد، ميزان فشرده سازى بين ده تا چهارده برابر يک فايل صوتى معمولى است . مثلا" يک فايل موزيک که داراى ظرفيتى معادل سى و دو مگابايت است ، پس از تبديل به فرمت MP3 ، ظرفيت آن به سه تا چهار مگابايت کاهش پيدا مى نمايد . ايده اوليه سيستم فشرده سازى MP3 به سال هاى 1988 و 1999 بر مى گردد .

MPEG که از کلمات Moving Picture Experts Group اقتباس شده است ، نام گروهى است که سيستم فشرده سازى داده هاى ويديوئى را پياده سازى نموده است . فيلم هاى DVD ، سيستم هاى پخش HDTV و DSS ماهواره اى از مدل فشرده سازى MPEG به منظور کاهش ظرفيت فيلم ها استفاده مى نمايند . سيستم فشرده سازى MPEG شامل يک زير سيستم ديگر به منظور فشرده سازى صدا مى باشد که MPEG Audio Layer-3 ناميده

شده و به MP3 معروف شده است .

مدل ( Apple iPod (40GB

آيا کيفيت فايل هاى MP3 بهتر از سى دى است ؟
با توجه به اين که MP3 از يک روش فشرده سازى به منظور ذخيره اطلاعات استفاده مى نمايد ، برخى از داده هاى غير ضرورى در زمان فشرده سازى حذف مى گردند . بديهى است کيفيت فايل هاى فوق نسبت به ساير فرمت هاى ذخيره سازى که از روش خاصى به منظور فشرده سازى استفاده نمى نمايند ، کمتر خواهد بود . فشرده سازى فايل هاى صوتى با استفاده از سيستم MP3 ، مبتنى بر مجموعه حقايقى در رابطه با توانائى انسان در شنيدن صوت است :

گوش انسان قادر به شنيدن برخى صداها نمى باشد .
گوش انسان توانائى شنيدن برخى صداها را بهتر از ساير صداها دارد .
در صورتى که دو موزيک بطور همزمان پخش شوند، ما صرفا" قادر به شنيدن موزيکى مى باشيم که صداى آن بيشتر است .

با توجه به موارد قوق ، مى توان بخش هاى خاصى از يک موزيک را حذف نمود، بدون اين که تاثير قابل توجهى بر روى کيفيت صدا براى شنونده را بدنبال داشته باشد .نسخه هاى MP3 موزيک ها داراى کيفيتى دقيقا" مشابه سى دى original نخواهند بود، چراکه بخش هاى اندکى از موزيک حذف مى گردد .

دستگاه هاى پخش فايل هاى MP3

همزمان با استفاده گسترده از فرمت MP3 و دستاوردهاى آن ، توليد و عرضه دستگاه هاى پخش فايل هايMP3 مورد توجه توليد کنندگان اين عرصه قرار گرفت . دستگاه هاى فوق مشابه ضبط صوت هاى کوچک و يا CD Player مى باشند ، با اين تفاوت عمده که داراى ابعادى کوچکتر بوده و در آنان از حافظه هاى خاصى استفاده مى شود ( استفاده از حافظه solid state در مقابل رسانه هاى ذخيره سازى فيزيکى نظير نوار و يا CD ) . مهمترين تفاوت بين يک دستگاه CD Player قابل حمل با يک MP3 Player :

بايت هاى حاوى موزيک بر روى CD ذخيره مى گردند ( نه درون حافظه ) .
بايت هاى حاوى موزيک بر روى CD فشرده شده نمى باشند .
تمامى دستگاه هاى MP3 Player داراى يک برنامه نرم افزارى خاص به منظور انتقال فايل هاى MP3 به درون حافظه player مى باشند.

نحوه عملکرد MP3 Player
در زمان پخش يک فايل صوتى نظير يک موزيک توسط MP3 Player ، عمليات زير انجام مى شود :

خواندن بايت به بايت موزيک از حافظه

خارج نمودن اطلاعات از حالت فشرده

اجراى يکايک بايت ها با استفاده از يک مبدل آنالوگ به ديجيتال

تقويت سيگنال آنالوگ

اجزاى يک MP3 Player

مقاله در مورد MP3 Player
مقاله در مورد MP3 Player
محصول: مقاله در مورد MP3 Player
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 5,000 تومان
حجم فایل: 50 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره مقاله در مورد MP3 Player نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: دانلود مقاله در مورد MP3 Player، خرید مقاله در مورد MP3 Player، خرید و دانلود مقاله در مورد MP3 Player، دانلود و خرید مقاله در مورد MP3 Player، دانلود رایگان مقاله در مورد MP3 Player، اهورا فایل، فروشگاه
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی