ارزون سرا


بازاریابی و کسب درآمد اینترنتی ( همکاری در فروش ):
اگر علاقمند به کار در منزل هستید و دوست دارید با بازاریابی اینترنتی، کسب درآمد کنید، و یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، سایت ارزون سرا انتخاب مناسبی برای شماست.
اگر صاحب سايت يا وبلاگ یا یک کانال پربازدید هستيد فرصت مناسبي در اختيار داريد. تا با درج لينکهاي بازاريابي در سايت يا وبلاگ یا کانالتان، اقدام به بازاريابي و در نتيجه کسب درآمد کنید.
برخی پورسانتهای همکاری با ما
جذب آگهی ویژه 50 درصد
جذب هر بازاریاب به سایت 200 تومان
جذب هر فروشنده به سایت 3000 تومان و جذب 3 فروشنده در یکماه 10 هزارتومان
جذب بنردهنده به سایت 50 درصد
فروش محصولات سایت از 5 الی 70 درصد
و ....

کسب درآمد آسان از طریق ربات تلگرام ارزون سرا
همچنین شما می توانید بدون مراجعه به سایت ارزون سرا با عضویت ساده در ربات تلگرام ما کسب درآمد نمایید
آی دی ربات ارزون سرا arzoonsarabot@

روش کلی کسب درآمد با لينک هاي بازاريابي:
پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود، در بخش لینکهای بازاریابی، ليست محصولاتي که مي توانيد براي آنها بازاريابي کنيد به شما نشان داده خواهد شد. شما مي توانيد لینک آن محصولات را در سايت يا وبلاگ یا کانال تلگرام خود قرار دهيد و چنانچه سايت يا وبلاگ نداريد براي ديگران ايميل کنيد و يا در سايتهاي پربازديد تبليغ کنيد. هرگاه کاربرانی توسط لينکهاي بازاريابي شما به سايت ارزون سرا وارد شده و محصول يا محصولاتي را خريداري نمايند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد.
شما مي توانيد به انتخاب خودتان يک يا چند محصول را بازاريابي کنيد (هر تعداد که دوست داريد). شما قادريد در هر زمان محصولات جديدي را براي تبلیغ انتخاب نماييد. کنار هر محصول قيمت و پورسانت آن نوشته شده است. هر محصول لينکي دارد که به آن لينک بازاريابي همان محصول گفته مي شود.
اینکه شما براي چه محصولاتي بازاريابي کنيد به عهده خود شماست و قدرت انتخاب داريد.

برداشت درآمد:
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته، درآمد خود را از ارزون سرا برداشت کنید(چنانچه به حد نساب لازم رسیده باشد). حتی اگر درآمدتان به حد نساب لازم هم نرسیده باشد می توانید از طریق صفحه تماس با ما، درخواستی خصوصی برای برداشت درآمد خود ارسال کنید.
اگر بازارياب هیچ گاه درخواست برداشت ندهد، سایت ارزون سرا تعهدي براي پرداخت درآمد کسب شده وي ندارد.
توجه:کلیه درآمدها در سایت ارزون سرا در کوتاهترین زمان ممکن و حداکثر 2 الی 3 ساعت پس از درخواست ،به حساب کاربران واریز می گردد.

اپلیکیشن اندرویدی ارزون سرا
شما می توانید از طریق اپلیکیشن اندرویدی ارزون سرا همیشه و در همه جا و به سادگی از طریق تلفن همراه خود به کسب درآمد بپردازید.
جهت ورود و نصب اپلیکیشن اینجا کلیک نماییدپورسانت محصول:
درصدي از قيمت فروش محصول مي باشد که به فرد بازارياب تعلق مي گيرد.

شرايط و مقررات بخش بازاريابي:

1: تنها يک بار اقدام به ثبت نام نماييد.

2: عضويت هر شخص حقيقي يا حقوقي در سايت به معناي مطالعه و قبول کليه شرايط اين توافقنامه مي باشد و پس از عضويت نمي تواند به دلايلي از قبيل عدم آشنايي به قوانين از تاييد آن سر باز زند.

3: بازارياب بايد از ارائه هر گونه مطلب و عکس غير اخلاقي و مغاير با شئون نظام جمهوري اسلامي ايران و شرع مقدس اسلام در سايتها جدا پرهيز نمايد.

4: بازارياب نبايد براي هيچ سايت غير اخلاقي و يا فيلتر شده تبليغ نمايد.

5: در هيچکدام از سايتهاي بازارياب نبايد آموزش کلاهبرداري و يا هرگونه توهين يا شعاري عليه قوميتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوري اسلامي ايران وجود داشته باشد.

6: بازارياب بايد قوانين کپي رايت داخلي و بين المللي و حقوق مولف و مصنف را رعايت نمايد.


نکات مهم ثبت نام:

بلافاصله پس از ثبت نام ايميلي از طرف سايت براي شما ارسال مي شود بنابراين به صندوق ايميل خود مراجعه كرده و آن ايميل را مطالعه كنيد و کد فعالسازی موجود در آن را پیدا کنید. در صورتيكه در بخش Inbox ايميلي از طرف ما نيافتيد بخش Spam و يا Bulk ايميل خود را نيز چك كنيد. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ايميل و شماره تلفن همراه، دقت كنيد. زيرا فعالسازی، از طریق ايميل و شماره همراه شما انجام مي شود. آدرس ايميل وسيله ارتباط ما با شماست.


عضو ارزون سرا هستید؟
تازه وارد هستید؟

کلمات کلیدی: درآمد اینترنتی، درآمد اینترنتی واقعی ،درآمد اینترنتی از تلگرام، درآمد اینترنتی آسان، درآمد اینترنتی ایرانی، درآمد اینترنتی از طریق کلیک ،درامد با اینترنت کسب درآمد اینترنتی، پرسود، پکیج درآمد اینترنتی، پردرآمدترین کار اینترنتی، فروشگاه اینترنتی
پشتیبانی: مهدی رضوی
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
02133486112 - 09190140015
پشتیبانی