ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
LCD چیست؟

LCD چیست؟

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 12 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 10,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 12

L C D

احتمالا هر روزه از اقلام متفاوتی استفاده می‌کنید که شامل‌ LCD  می‌باشند(1). LCDها در اطراف ما یافت می‌شوند؛ در کامپیوترهای لپ‌تاپ، ساعت‌های دیجیتالی، اجاقهای مایکروویو، دستگاههای پخش CD و دستگاههای الکترونیکی فراوان دیگر، امروزه LCDها متداول شده‌اند به خاطر اینکه اینها نسبت به دیگر تکنولوژی‌های نمایشگرها، برتری و مزیت اساسی دارند؛ برای مثال آنها نازک‌تر، با وضوح بهتر و مصرف برق پایین‌تر نسبت به  CTRها (2) ظاهرشده‌اند.

چرا LCDهاکریستالهای مایع( liquid crystal) نامیده می‌شوند؟

به نظر می‌رسد عنوان کریستال مایع تضادی به همراه داشته باشد؛ عبارت کریستال(crystal) تداعی کننده یک ماده جامد نظیر کوارتز (معمولا به سختی یک سنگ) است، در حالی که مایع متفاوت از کریستال است.

در این مطلب خواهید فهمید که چگونه کریستال مایع ترفندهای جالبی می‌زند و پی به تکنولوژی اساسی که باعث می‌شود LCDها کار کنند، خواهیم برد. همچنین خواهید آموخت که چگونه ویژگی‌های عجیب کریستال‌های مایع مورد استفاده واقع می‌شوند تا نوع جدیدی از شاتر(shutter) ایجاد شده و چگونه شبکه‌های این شاترهای ریز، باز و بسته می‌شوند(تا مدلهایی ایجاد نماید که اعداد، کلمات و تصاویر را به نمایش دهند.)

LCD چیست؟
LCD چیست؟
محصول: LCD چیست؟
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 10,000 تومان
حجم فایل: 12 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره LCD چیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود مقاله LCD ، خرید مقاله LCD ، دانلود و خرید مقاله LCD دانلود رایگان مقاله LCD ، دانلود راگان تحقیق LCD ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل اهورا ، دانلود رایگان تحقیق
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی