ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
DSL چیست؟

DSL چیست؟

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 17 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 10,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 18

مقدمه:

امروزه، اینترنت می رود که بعنوان جز لاینفک زندگی انسان این عصر قرار گیرد. بدون شک حتی اگر یکبار هم شده با این تکنولوژی روز دنیا برخورد کرده باشید به نقش وسیع و اهمیت لازمه حضور آن پی خواهید برد. همان اندازه که روز به روز به اهمیت وجودی اینترنت افزوده می شود به موازات آن سرعت دستیابی به اطلاعات از طریق این تکنولوژی نیز اهمیت فراوانی پیدا می کند.

به همین جهت راه حل های متفاوتی در جهت اتصال به شبکه جهانی پیشنهاد می شود ه بی شک آسان ترین و کم هزینه ترین روش همیشه مورد توجه قرار می گیرد. در این بین تکنولوژی DSI گوی سبقت را از مابقی راه حلها ربوده به نحوی که روزانه حداقل 20000 نفر در سطح جهان به علاقه مندان این تکنولوژی افزوده می شود. اما براستی چرا؟ چرا تکنولوژی DSL به محبوبیتی این چنین دست یافته است؟


DSL چیست؟

برای اتصال به ایذترنت از روش های متفاوتی استفاده می گردد. مانند استفاده از مدوم معمولی، مودم کابلی، شبکه محلی و یا خطوط DSL )Digital Subscriber Line).DSL روشی برای دستیابی به یک اتصال با سرعت بالا را با استفاده از کابل های معمولی تلفن (زوج سیمی که پشت دستگاه تلفن عادی می شود) برای کاربران اینترنت فراهم می نماید.

DSL چیست؟
DSL چیست؟
محصول: DSL چیست؟
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 10,000 تومان
حجم فایل: 17 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره DSL چیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود مقاله DSL ، خرید مقاله DSL ، انلود و خرید مقاله DSL ، دانلود تحقیق DSL ، تحقیق در مورد DSL ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل اهورا
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی