ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
آموزش #C

آموزش #C

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 526 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 10,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 45

مقدمه

این فصل برنامه نویسی C# را معرفی می کند و مکانهایی را ارائه می دهد که برخی ویژگیهای مهم این زبان را تشریح می کنند . مثالها در هر زمان به صورت یک خطی تحلیل می شوند . در این فصل برنامه های کنسولی را ایجاد می کنیم که تنها حاوی خروجی متن هستند . انواع مختلفی پروژه وجود دارند که می توانیم در C# ایجاد کنیم . برنامه کنسولی یکی از انواع اصلی است .خروجی متن در یک برنامه کنسولی در پنجره کنسول نمایش داده می شود . در ویندوز 95 و 98 ، پنجره کنسول اعلان DOS است .
در ویندوزهای NT , xp ,2000  پنجره کنسول را Command Prompt  نامیده اند . در C# یک برنامه می تواند با چند نوع خروجی (پنجره ، کادرهای محاوره ای و غیره ) ایجاد شود . این برنامه ها برنامه های ویندوز نامیده می شوند و رابطهای کاربر گرافیکی را فراهم می کنند . نمونه هایی از برنامه های ویندوز را در فصل قبل نشان دادیم که پیامی را روی فرم چاپ می کرد . این نوع برنامه ها در ابتدای فصل 3و4 بررسی می شوند . در این فصل ، رفتار مفصلی از برنامه نویسی  و کنترل برنامه در C# ارائه می دهیم .

2-3 برنامه ای ساده : چاپ یک خط متن

C# از برخی نمادگذاری ها استفاده می کند که برای غیربرنامه نویسان عجیب است .  ما با در نظر گرفتن برنامه ساده ای شروع می کنیم که یک خط متن را نمایش می دهد . این برنامه و خروجی آن در شکل 1-3 نشان داده شده است . این برنامه همراه با یک پنجره خروجی است که نتایج برنامه را نمایش می دهد . هنگامی که این برنامه را اجرا می کنید ، خروجی آن در یک پنجره کنسولی ظاهر می شود .

1   // Fig. 3.1:

2   // A first program in C#.

3

4  using System;

5

6   class Welcome1

7   {

8   static void Main( string[] args )

9   {

10   Console.WriteLine( "" );

11  }

12  }

خروجی قطعه کد فوق :........................

این برنامه برخی ویژگیهای C# را نشان می دهد . تمام برنامه هایی که در این کتاب ارائه تمی کنیم دارای شماره خط هستند که برای راحتی خواننده است . این شماره خطوط بخشی از برنامه های C# نیستند . خط 10 در شکل 1-3 کار واقعی برنامه است که عبارت Welcome to C# Programming! را نمایش می دهد .

خط 1 با // شروع می شود که نشان می دهد بقیه خط یک توضیح است . برنامه نویسان توضیحات را به سند اضافه می کنند تا خوانایی کد خود را بهبود بخشند . توضیحات به افراد دیگر نیز کمک می کند تا برنامه های شما را بخوانند و بفهمند . این توضیح به سادگی ، شماره شکل و نام فایل را نشان می دهد . ما هر برنامه ای را در این کتاب به این روش شروع می کنیم . در این مورد ، فایل را  Welcome1.cs می نامیم . توضیحی که با // شروع می شود ، توضیح یک خطی نامیده می شود , زیرا توضیح در انتهای خط خاتمه می یابد . توضیحات یک خطی تقریبا می توانند در هر جای برنامه قرار گیرند .

همچنین یک ساختار دستوری برای نوشتن توضیحات چند خطی وجود دارد . یک توضیح چند خطی نظیر :

/* This is a multiple–line

comment. It can be

split over many lines */

با علامت */ شروع و با علامت /* خاتمه می یابد . تمام متن بین دو علامت ذکر شده ، به عنوان توضیح در نظر گرفته می شوند و کامپایلر از آنها صرفنظر می کند . در محیط کدنویسی ویژوال استادیو دات نت ، تمام متون توضیحات به رنگ سبز ظاهر می شوند . کامپایلر توضیحات به شکل // و /*.....*/ را در نظر نمی گیرد ، بنابراین آنها باعث نمی شوند تا کامپیوتر کامپیوتر هنگام اجرای برنامه ، عملی را انجام دهد ...............

آموزش #C
آموزش #C
محصول: آموزش #C
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 10,000 تومان
حجم فایل: 526 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آموزش #C نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود آموزش #C ، خرید آموزش #C ، خرید و دانلود آموزش #C ، دانلود و خرید آموزش #C ، دانلود رایگان آموزش #C ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل اهورا
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی