ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
ادویه پلویی تکسو

ادویه پلویی تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: افزودن ادویه به غذا امری کاملا سلیقه ای است، ولی هر غذا ادویه های خاص خود را دارد. برای پخت غذاهای حرفه ای با طعمی عالی، استفاده از ادویه های ترکیبی پیشنهاد می شود. ادویه های ترکیبی از چند نوع ادویه با مقادیر متفاوت تهیه شده اند. برای داشتن یک طعم عالی و بی نظیر پلو، می توانید از ادویه پلویی تکسو استفاده کنید. ادویه پلویی تکسو در بسته بندی 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: زردچوبه، دارچین، زنجبیل، هل سبز، میوه جوز، زیره سیاه، برگ بو، ریشه جوز، تخم گشنیز، فوفل، میخک، رازیانه، فلفل سیاه و ...

فواید: یکی از حسن های استفاده از ادویه های ترکیبی، کاهش مصرف نمک است. ادویه ها طعم غذا را پوشش می دهند و دیگر نیازی به استفاده از نمک نیست.

نحوه مصرف: تمام مواد تشکیل دهنده را به جز برنج با هم مخلوط کنید و مقداری از ادویه پلویی به آن اضافه کرده و با پلو مخلوط کنید و اجازه بدهید دم بکشد.

نحوه نگهداری:در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

ادویه پلویی تکسو
محصول: ادویه پلویی تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1401/4/9
وزن: 80 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ادویه پلویی تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادویه پلویی ، چاشنی غذا ، پلو ، طعم دهنده غذا ، تکسو ، نبض سلامتی