ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
زیره سبز تکسو

زیره سبز تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: زیره ادویه ای با طبعی گرم و تند است که در غذاهای ایرانی، از قدیم تا به حال کاربرد داشته است. زیره سبز ادویه اصلی در غذاهای خاورمیانه و هند است که برای طعم دهی به اکثر غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. زیره سبز دارای طعم گرم و تندی با رایحه ای زیاد است. دانه زیره به صورت خالص و به صورت آسیاب شده در تهیه غذا استفاده می شود. دانه زیره سبز، ماده مهمی در پودر کاری و گرام ماسالا است. زیره سبز طبعی گرم و خشک دارد و در طبخ انواع گوشت قرمز و ماهی کاربرد فراوان دارد. زیره سبز تکسو در بسته بندی 250 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: زیره سبز

فواید: زیره برای هضم غذا بسیار خوب است. دانه های زیره برای سرکوب کردن سرفه خوب هستند. زیره حاوی پتاسیم است و به حفظ ضربان قلب کمک می کند.

نحوه مصرف: برای دستیابی به بهترین طعم از این دانه ها، آن ها را در یک ماهیتابه خشک، با کمی کره تفت داده و به دیگر مواد بیافزایید.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

زیره سبز تکسو
زیره سبز تکسو
محصول: زیره سبز تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1400/7/20
وزن: 250 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره زیره سبز تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: زیره سبز ، زیره کرمان ، زیره ، طعم دهنده غذا ، تکسو ، نبض66 ، نبض سلامتی