ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
فلفل  قرمز

فلفل قرمز

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
قیمت: 14,933 تومان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: پودر فلفل قرمز از ترکیب پودر انواع مختلف فلفل قرمز، به خصوص انواع فلفل چیلی به دست می آید. فلفل های تند دارای طبع گرم و خشک هستند. فلفل قرمز تکسو محصول شهر سبزوار است. فلفل قرمز تکسو از نوع مرغوب چیلی است و طعمی تند و دلنشین دارد. موردی که شاید کمتر برای ادویه ها به آن توجه شود، خواص بی نظیر آن ها است. تمام ادویه ها از گیاهان طبیعی تهیه می شوند. پس علاوه بر طعم خوب، دارای خواص زیادی هم هستند. پودر فلفل قرمز تکسو در بسته بندی 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: پودر فلفل قرمز از ترکیب چند نوع فلفل قرمز و فلفل چیلی به دست می آید.

فواید: فلفل قرمز با افزایش متابولیسم بدن، به کاهش وزن و تناسب اندام کمک می کند و باعث هضم راحت تر غذا نیز می شود. غنی از ویتامین C است. برای داشتن استخوان های سالم و کلیه ها ضروری است.
وزن : 80 گرم

فلفل  قرمز
محصول: فلفل قرمز
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/13
وزن: 10 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره فلفل قرمز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادویه ، تکسو ، ادویه تکسو ، ادویه فلفل قرمز ، ادویه فلفل قرمز تکسو ، فلفل قرمز ، فلفل قرمز تکسو ، فلفل