ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
استیک عسل

استیک عسل

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

استیک عسل

نوع: استیک عسل چهل گیاه
تعداد در جعبه: 20 عدد
نوع بسته بندی: ساشه 12 گرمی
شرایط نگهداری: در محل خشک و خنک نگهداری شود
همیشه استفاده از عسل، خیلی سخت و دشوار است چرا که به خاطر حالت چسبندگی که دارد یا به قاشق می چسبد یا روی میز و سفره می ریزد و پاک کردن آن بسیار دشوار است.
از این رو شرکت تکسو محصول جدیدی را برای رفع این مشکل راهی بازار کرده است. استیک عسل تکسو با بسته بندی های جدید و فوق العاده، استفاده از عسل را برای ما بسیار ساده و لذت بخش کرده است. دیگر نگرانی بابت ریختن عسل روی سطوح نداریم. می توان به راحتی و بدون نگرانی تو کیف گذاشت و به گردش و پیک نیک رفت و حتی در محل کار و مدرسه از آن استفاده کرد.
عسل جایگزین مناسبی به جای قند و شکر و شیرین کننده های مصنوعی است. و به عنوان شیرین کننده چای سیاه یا دم نوش های گیاهی می توان از آن استفاده کرد. و طمع جدید و طبیعی را به ارمغان می آورد. این ماده شیرین و خوشمزه دارای خواص بیشماری است و کمتر کسی از آن بی خبر است.
نگهداری عسل بسیار آسان است. در ترکیبات عسل آب خیلی کمی وجود دارد، پس خیلی دیر فاسد می شود.
استیک عسل
محصول: استیک عسل
تاریخ به روزرسانی: 1401/4/19
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره استیک عسل نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: استیک ، عسل ، ساشه ، چهل گیاه