ارزون سرا


بازاریابی و کسب درآمد اینترنتی ( همکاری در فروش ):
اگر علاقمند به کار در منزل هستید و دوست دارید با بازاریابی اینترنتی، کسب درآمد کنید، و یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، سایت ارزون سرا انتخاب مناسبی برای شماست.
اگر صاحب سايت يا وبلاگ یا یک کانال پربازدید هستيد فرصت مناسبي در اختيار داريد. تا با درج لينکهاي بازاريابي در سايت يا وبلاگ یا کانالتان، اقدام به بازاريابي و در نتيجه کسب درآمد کنید.
برخی پورسانتهای همکاری با ما
جذب آگهی ویژه 50 درصد و حداکثر تا 280 هزارتومان برای هر آگهی ویژه برای توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید

جذب هر بازاریاب ،فروشنده ۵۰۰۰ تومان

فروش محصولات سایت از 5 الی 70 درصد
و ....


روش کلی کسب درآمد با لينک هاي بازاريابي:
پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود، در بخش لینکهای بازاریابی، ليست محصولاتي که مي توانيد براي آنها بازاريابي کنيد به شما نشان داده خواهد شد. شما مي توانيد لینک آن محصولات را در سايت يا وبلاگ یا کانال تلگرام خود قرار دهيد و چنانچه سايت يا وبلاگ نداريد براي ديگران ايميل کنيد و يا در سايتهاي پربازديد تبليغ کنيد. هرگاه کاربرانی توسط لينکهاي بازاريابي شما به سايت ارزون سرا وارد شده و محصول يا محصولاتي را خريداري نمايند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد.
شما مي توانيد به انتخاب خودتان يک يا چند محصول را بازاريابي کنيد (هر تعداد که دوست داريد). شما قادريد در هر زمان محصولات جديدي را براي تبلیغ انتخاب نماييد. کنار هر محصول قيمت و پورسانت آن نوشته شده است. هر محصول لينکي دارد که به آن لينک بازاريابي همان محصول گفته مي شود.
اینکه شما براي چه محصولاتي بازاريابي کنيد به عهده خود شماست و قدرت انتخاب داريد.

برداشت درآمد:
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته، درآمد خود را از ارزون سرا برداشت کنید(چنانچه به حد نساب لازم رسیده باشد). حتی اگر درآمدتان به حد نساب لازم هم نرسیده باشد می توانید از طریق صفحه تماس با ما، درخواستی خصوصی برای برداشت درآمد خود ارسال کنید.
اگر بازارياب هیچ گاه درخواست برداشت ندهد، سایت ارزون سرا تعهدي براي پرداخت درآمد کسب شده وي ندارد.
توجه:کلیه درآمدها در سایت ارزون سرا در کوتاهترین زمان ممکن و حداکثر 2 الی 3 ساعت پس از درخواست ،به حساب کاربران واریز می گردد.

اپلیکیشن اندرویدی ارزون سرا
شما می توانید از طریق اپلیکیشن اندرویدی ارزون سرا همیشه و در همه جا و به سادگی از طریق تلفن همراه خود به کسب درآمد بپردازید.
جهت ورود و نصب اپلیکیشن اینجا کلیک نماییدپورسانت محصول:
درصدي از قيمت فروش محصول مي باشد که به فرد بازارياب تعلق مي گيرد.

عضو ارزون سرا هستید؟
تازه وارد هستید؟
کلمات کلیدی: درآمد اینترنتی، درآمد اینترنتی واقعی ،درآمد اینترنتی از تلگرام، درآمد اینترنتی آسان، درآمد اینترنتی ایرانی، درآمد اینترنتی از طریق کلیک ،درامد با اینترنت کسب درآمد اینترنتی، پرسود، پکیج درآمد اینترنتی، پردرآمدترین کار اینترنتی، فروشگاه اینترنتی
پشتیبانی: مهدی رضوی
۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
02133486112 - 09190140015
پشتیبانی