ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

 

 

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

روشهای کسب درآمد تعداد متنها: 3

مهدی رضوی  (01:06   1399/5/21)

ربات کسب درآمد ارزون سرا
با درود فراوان به شما عزیزان
مفتخریم به اطلاعتان برسانیم که ربات کسب درآمد ارزون سرا راه اندازی شد.شما سروران گرامی می توانید با عضویت در این ربات ،بنر هرمحصولی که تمایل به تبلیغات دارید را با نام کاربری اختصاصی خود به رایگان و براحتی ایجاد نمایید سپس آن را در کانالها و گروههای تلگرام ارسال نمایید.بدین ترتیب می توانید فروش خود را چندین برابر نمایید.
جهت عضویت در ربات ارزون سرا آی دی زیر را در تلگرام جستجو نمایید
arzoonsarabot@

کد: 2175گروه: روشهای کسب درآمدمهدی رضوی ظریفی پسند  (12:47   1397/11/4)

با اين روشها در ارزون سرا به درآمد عالي برسيد
روشهای متنوع بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی:
1. هر گاه یک کاربر با کلیک بر لینک بازاریابی شما وارد سایت ارزون سرا شود و یک محصول خرید نماید، در صورتی که قبلا در سایت ارزون سرا ثبت نام نکرده باشد زیرمجموعه شما خواهد شد و درصدی از قیمت فروش آن محصول (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. پس از آن در هر زمانی هر محصولی خریداری کند چه با لینک بازاریابی شما چه با لینکهای دیگر، پورسانت فقط به شما تعلق می گیرد زیرا آن کاربر تا همیشه زیرمجموعه شما خواهد بود. فروشگاه ارزون سرا
2. کاربرانی که توسط لینکهای بازاریابی شما وارد سایت ارزون سرا شوند و ثبت نام کنند زیرمجموعه شما خواهند شد، و هر درآمدی از فروش محصول کسب کنند معادل 10 درصد درآمد ایشان، به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده می شود. مثلا اگر یکی از زیرمجموعه های شما یک محصول را تبلیغ کند و موفق به فروش آن محصول شود و آن محصول 10,000 تومان پورسانت داشته باشد 10,000 تومان حق خود آن بازاریاب است و به حساب او افزوده می شود و 1000 تومان هم به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده می شود زیرا شما معرف آن بازاریاب هستید.
3. با جذب زیر مجموعه های سطح دوم فعال و کوشا هم می توانید کسب درآمد کنید. اگر کاربرانی را به سایت معرفی کنید که بتوانند زیرمجموعه هایی داشته باشند که آنها هم فعالیت بازاریابی خوبی داشته باشند هر چقدر که از طریق فروش محصول، درآمد کسب کنند معادل 5 درصد درآمد ایشان، به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده می شود. مثلا اگر یکی از زیرمجموعه های سطح دوم شما یک محصول را بازاریابی کند و موفق به فروش آن محصول شود اگر آن محصول 100 هزار تومان پورسانت داشته باشد 100 هزار تومان حق بازاریاب مستقیم آن سفارش است و به حساب او افزوده می شود و 5 هزار تومان هم به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده می شود زیرا شما معرف معرف آن بازاریاب هستید.
4. پاداش عضویت در هنگام فعال شدن حساب شما مبلغ 10000 ریال به حساب شما در سایت افزوده می شود.
5. زیر مجموعه سطح اول هر گاه یک كاربر توسط لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما وارد سایت ارزون سرا شود و در سایت ثبت نام نماید و حساب خود را فعال كند 2000 ریال به حساب شما در سایت افزوده می شود.
6. هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش ایستگاه آگهی، آگهی ستاره دار ثبت کند 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه شما یک آگهی ستاره دار به مبلغ 200,000 ریال ثبت کند، 100000 ریال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده می شود. ایستگاه آگهی
7. هر یک از زیرمجموعه های شما در بخش درج بنر ویژه، بنر ثبت کند 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه شما یک بنر به مبلغ 200,000 ریال ثبت کند، 100000 ریال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده می شود. درج بنر ویژه
8. هر زیرمجموعه شما، در بخش فهرست سایتهای ایرانی، یک سایت ثبت کند 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر یکی از زیرمجموعه های شما، در بخش فهرست سایتهای ایرانی سایت خود را ثبت کند، و بابت آن 150,000 ریال پرداخت کند، 75000 ریال به عنوان پورسانت (پاداش) به حساب شما افزوده می شود. سایتهای ایرانی
9. با جذب فروشنده هایی معتبر و متعهد می توانید درآمد کسب کنید. اگر چنین کاربرانی توسط لینک های اختصاصی شما وارد سایت شده و ثبت نام کنند، زیرمجموعه شما خواهند شد، و هر فروش محصول آنها، معادل 5 درصد پورسانت بازاریاب اصلی سفارش، به درآمد شما افزوده می شود. مثلا فرض کنید یکی از سفارشات فروشنده ای که زیرمجموعه شماست، به فروش منتهی شود، اگر پورسانت بازاریاب اصلی آن سفارش، 10,000 تومان باشد، 10,000 تومان حق بازاریاب اصلی آن سفارش است و به حساب او افزوده می شود و 500 تومان، به موجودی شما افزوده می شود زیرا شما معرف فروشنده مربوطه هستید. فروشندگان
10. چنانچه یکی از اعضا در بخش ارتباط با اعضا برای شما پیام تبلیغاتی ارسال کرده باشد، با مشاهده هر پیام تبلیغاتی 400 ریال به درآمد شما افزوده می شود.
11. به ازای هر 30 لایک که بر هر محتوای شما شود مبلغ 10000 ریال به درآمد شما افزوده می شود. محتوای شما می تواند مقاله، آگهی، محصول، کامنت، یا متن در تالارگفتگو باشد.

کد: 1126گروه: روشهای کسب درآمد  (10:15   1394/4/4)

جذب آگهي دهنده
با سلام به دوستان عزیز
یکی از روشهای خوب و پردرآمد بازاریابی در سایت جذب آگهی دهنده می باشد .به ازای هر آگهی دهنده ویژه از تک ستاره الی 7 ستاره به میزان 50 درصد پورسانت دریافت می نمایید.
مدیر سایت

کد: 135گروه: روشهای کسب درآمدثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: روشهای کسب درآمد

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

31