ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

هديه ها به بازاريابها تعداد متنها: 16

مهدي رضوي ظريفي پسند  (04:32   1394/11/13)

طرح مسابقه
به مناسبت دهه فجر به هر بازاریابی که بتواند از تاريخ 94/11/12 لغایت پايان روز 94/11/22 توسط لينک اختصاصي يا لينک هاي بازاريابي، بیشترین تعداد فروش را از بین محصولات سایت کسب نمايد از طرف مدیریت سایت به نفر اول یک آگهی 7 ستاره رایگان و لینکدار شش ماهه به ارزش 75600 تومان ،نفر دوم یک آگهی 7 ستاره رایگان و لینکدار سه ماهه به ارزش 39900 تومان و نفر سوم یک آگهی 7 ستاره رایگان لینکدار یک ماهه به ارزش 14000 تومان به عنوان هدیه به ایشان تعلق می گیرد .دوستانی که در این طرح برنده شوند میتوانند لینکهای بازاریابی خود را نیز به عنوان تبلیغ در آگهی 7 ستاره قراردهند
در خصوص محصولات پستی ملاک محاسبه پورسانت واریزی در بازه زمانی فوق می باشد.
جایگاه برخی از آگهی های وبژه ما در گوگل را با کلمات زیر مشاهده نمایید:
1-شیشه و درب بابکت
2-جذب بازاریاب اینترنتی
3-فروش فایل دانلودی
4-مینی لودر و کارشناسی قیمت
و ....
برای اطلاعات بیشتر به پانل بازاریابی خود مراجعه نمایید

کد متن: 530گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (19:56   1394/11/8)

تخلف در سيستم
با سلام
جهت اطلاع عرض می نمایم که همکاران بازاریابی که اقدام به ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت می نمایند فقط یکبار مبلغ 3000 تومان پاداش به ایشان تعلق میگیرد.اخیرا مشاهده شده که بازاریابها اقدام به ثبت نام در قسمت فروشنده ها مینمایند و یک محصول ثبت نموده و دوباره ثبت نام با عنوان دیگر می نمایند که این کار تقلب بوده و در صورت مشاهده حساب بازاریاب مسدود خواهد شد.و کلیه مبالغ وی بلوکه خواهد شد.بهتر است به جای این کار سعی و تلاش خود را بیشتر نمایند لطفا دوستان در نظر داشته باشند

کد متن: 529گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (11:30   1394/10/30)

واريز پاداش کليک
با سلام
همانطور که وعده داده بودیم پاداش 50 ریال بابت هر کلیک روی لینکهای بازاریابی همکاران به حساب کاربری هر بازاریاب واریز شد دوستانی که هیچ مبلغی برایشان واریز نشده است نشان از عدم فعالیت در سایت دارند
متاسفانه استقبال از این طرح کم می باشد و در صورت ادامه این روند احتمالا این طرح از ماه آینده اجرا نخواهد شد
دوستان همگی باید مشارکت نمایند و لینکهای خود را در فضاهای مجازی پخش نمایند تا هم فروششان بیشتر شود و هم از این طریق کلیکهایی که بر روی لینکهایشان نیز می شود درآمد کسب نمایند
مکانهایی که می توانید لینک خود را انتشار دهید
1-سایتهای آگهی ویژه که با سرچ ساده در گوگل قابل دستیابی می باشند
2-فیس بوک
3-نظردهی در وبلاگها
4-دعوت از صاحبان وبمسترها به سایت از طریق تماس با ما
5-انتشار لینکهای خود در گروههای تلگرام و واتس آپ و لاین
6-جمع آوری ایمیلهای آگهی دهندگان و ارسال ایمیل در بخش ایمیل مارکتینگ(مجموعه ایمیلهای فروشی اکثرا مسدود بوده و یا نادرست می باشند)
و روشهای بسیار دیگر
همیشه پر سود باشید

کد متن: 488گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (22:26   1394/10/11)

اصلاح طرح پرداخت وجه به ازاي بازديد از لينک بازاريابي
درود به همکاران عزیز
با توجه به درخواستهای همکاران طرح پرداخت وجه به ازای کلیک بر روی لینکهای بازاریابی اصلاح شد و مبلغ هر کلیک از 5 ریال به 50 ریال یا 5 تومان ارتقاء یافت که به ازای هر 1000 کلیک 5000 تومان پرداخت خواهد شد .دوستان خواهشمندم از سایتهای افزایش بازدید و یا مشابه آن استفاده نکنند .چون بازدید ان روزشان صفر محاسبه خواهد شد.اعتماد دوطرفه می باشد و به هیچ عنوان هیچ بازدیدی جا نخواهد ماند.
همکاران دقت نمایید باید به روشهایی مانند زیر اقدام به انتشار لینکهای خود نمایند
1-در سایتهای آگهی با رتبه بالا مانند ایستگاه ،نیاز روز و .... تبلیغات ویژه قرار دهیددر این صورت بعد از مدتی هم فروشتان بالا خواهد رفت هم هزینه آگهی با توجه به کلیک خور بالا به حساب کاربریتان برگشت می گردد.
2-در فضاهای مجازی و گروههای نرم افزارهای اینستاگرام ،تلگرام،واتس آپ،لاین ،فیس بوک ،یوتویوب و .... لینکهای خود را انتشار دهید
3-برای لینکهای خود بنر طراحی نمایید و در وبلاگ و یا سایت خود قرار دهید مطمئنا بازدیدهای لینک خود را افزایش خواهید داد.
4-ایمیل مارکتینگ راه دیگر می باشد البته ایمیلهای مطمئن و فعال باید باشد
به امید پیشرفت هرچه بیشتر شما عزیزان
همیشه پرسود باشید

کد متن: 437گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (14:55   1394/10/9)

هديه جذب فروشنده به سايت
با سلام خدمت همکاران عزیز
مبلغ 3000 تومان بابت جذب فروشنده به سایت در ماه آذر به آقای راميار فاتحي با نام کاربری ramyar69 تعلق گرفت .
دوستانی که در طرح جذب فروشنده شرکت نمایند علاوه بر مزایای عالی سایت مبلغ 3000 تومان بابت جذب هر فروشنده به بازاریاب مربوطه اهدا خواهد شد .
همیشه پر سود باشید

کد متن: 435گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (12:08   1394/10/1)

برنده نفر اول مسابقه بيشترين فروش
با سلام
تبریک به آقای رضا قیاسی برنده جایزه 50 هزارتومانی بیشترین فروش در ماه گذشته (آذر ماه 94 )در بین بازاریابها شد .به امید پیشرفت بیشتر همه بازارابهای سایت.

کد متن: 429گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (09:17   1394/10/1)

هداياي درج خبر
درود به همکاران عزیز
نفرات زیر در ماه آذر موفق به درج خبر و مطالب مفید در سایت ارزون سرا شدند که به ازای هرخبر مبلغ 100 تومان پاداش به ایشان تعلق می گیرد.
korosh با نام کوروش کریمی 3 خبر
leila-n با نام لیلا نصیری 2 خبر
ali1350 علی رمضانی 1 خبر
m رضا قیاسی 3 خبر
minegold سيد مسعود طاهري ميراني 4 خبر
afshini1 افشین آشیانی 6 خبر
razavi1825 پارسا 1 خبر
omid11 امید ف 1 خبر
به زودی هدایای این افراد به حساب کاربری ایشان واریز می گردد

کد متن: 428گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (13:20   1394/9/24)

طرح آزمايشي دريافت وجه به ازاي بازديد
بازاريابهاي عزيز
سلام
به منظور تشويق و فروش بيشتر و در نتيجه کسب درآمد بيشتر براي شما، از امروز 94/9/24 طرح تشويقي پرداخت وجه به شما در قبال بازديدهايي که از لينکهاي اختصاصي شما انجام مي شود را به صورت آزمايشي اجرا خواهيم نمود.روش کار به اين صورت است که ماهانه در قبال کليکهايي که با نام کاربري شما در سايت ثبت شود مبلغي درنظر گرفته شده است که در پايان هر ماه پس از جمع بندي بازديد ها،مبلغ توسط مدير به حساب کاربري شما افزوده خواهد شد.در حال حاضر به ازاي هرکليک مبلغ 5 تومان درنظر گرفته شده است.که اين مبلغ بر حسب اعتمادي که شما نسبت به ما داريد به حساب کاربريتان افزوده خواهد شد.
سعي نماييد لينکهاي خود را در فضاي مجازي انتشار نماييد تا تعداد کليک ها افزايش يابد.و ضمنا از سايهاي افزايش بازديد استفاده نکنيداين عمل تقلب محسوب خواهد شد و در صورت انجام اين کار تعداد بازديد آن روزتان صفر براي شما محاسبه خواهد شد
هميشه پرسود باشيد

کد متن: 425گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (22:50   1394/9/7)

زير مجموعه گيري
یکی از روشهای خوب و پردرآمد بازاریابی در سایت ،جذب آگهی دهنده می باشد .دوستان توجه داشته باشید قانون جذب آگهی دهنده همچنان پابرجاست :
به ازای معرفی هر آگهی دهنده ویژه از تک ستاره الی 7 ستاره به میزان 50 درصد از هزینه آگهی را به عنوان پورسانت دریافت می نمایید.و به ازای معرفی هر آگهی دهنده رایگان 100 تومان پاداش به بازاریاب تعلق می گیرد .فقط کافیست در آخر ماه از طریق تماس با ما اطلاع رسانی نمایید تا پورسانت مربوطه واریز گردد.

کد متن: 381گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (02:00   1394/8/30)

جايزه ويژه 50000 توماني
به یک بازارياب که بتواند از تاريخ 94/9/1 لغایت پايان روز 94/9/30 توسط لينک اختصاصي يا لينک هاي بازاريابي، بیشترین مجموع فروش را از بین محصولات سایت کسب نمايد از طرف مدیریت سایت مبلغ 50000تومان به عنوان هدیه به ایشان تعلق می گیرد هدیه فوق یک روز پس از تعیین برنده مسابقه به ایشان تقدیم خواهد شد
در خصوص محصولات پستی ملاک محاسبه پورسانت واریزی در بازه زمانی فوق می باشد.
در صورتی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارید به پنل بازاریابی خود در منوی سیستم همکاری در فروش مراجعه نمایید

کد متن: 361گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (23:35   1394/8/11)

تمديد طرح تشويقي معرفي فروشنده
تمديد طرح تشويقي معرفي فروشنده
مسابقه
درود به همکاران و بازاريابهاي گرامي
جهت پيشرفت هر چه بيشتر و گسترده شدن محصولات سايت،طرح معرفي فروشنده تمديد شد شرايط کار به صورت زير مي باشد:
به هر بازاريابي که بتواند از طريق لينک بازاريابي خود ،فروشنده به سايت معرفي نمايد و آن فروشنده محصول يا محصولاتي به ثبت برساند مبلغ 3000 تومان براي معرفي هر فروشنده ،و 10000 تومان به ازاي معرفي 3 فروشنده در يکماه ،از طرف مديريت سايت به عنوان پاداش به بازارياب تعلق مي گيرد.ضمنا قوانين قبلي پاداشهاي معرفي فروشنده نيز به قوت خود باقيست.
توجه شود پاداش زماني تعلق مي گيرد که فروشنده محصول يا محصولات خود در بخش ثبت محصول بتواند به ثبت برساند.يعني صرفا ثبت نام فروشنده ملاک نمي باشد .
ضمنا در پايان هر ماه مشخصات فروشنده زيرمجموعه خود را به بنده اعلام نماييد تا پس از بررسي ،نسبت به واريز وجه فوق اقدام شود.همکاراني که تمايل دارند در اين طرح شرکت نمايند ميتوانند در منوي بازارياب ثبت نام نمايند و از طريق لينکهاي اختصاصي خود شروع به جذب فروشنده نمايند.

کد متن: 337گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (07:05   1394/7/1)

هديه
بازاریاب های عزیز
به مناسبت فرا رسیدن عید قربان و عید سعید غدیر خم ،در وبسایت ارزون سرا طرح عید تا عید را با شرایط زیر جهت تشویق بازاربهای عزیز و گرامی در نظر گرفته ایم امید است شاهد پیشرفت هرچه بیشتر شما عزیزان باشیم
شرایط زیر فقط تا پایان روز عید سعید غدیر خم می باشد
1-به هر بازاریابی که بتواند با لینک بازاریابی خود آگهی دهنده به سایت معرفی نماید و ایشان آگهی ستاره دار ثبت نماید مقدار 70 درصد هزینه آگهی به بازاریاب مربوطه خواهد رسید
2-به هر بازاریابی که بتواند 3 فروشنده را به سایت معرفی نماید و ایشان بتواند محصول یا محصولاتی را به ثبت برسانند ،به ازای هر فرشنده مبلغ 2500 تومان تعلق خواهد گرفت .شرط پدیرش ثبت محصول می باشد.
3-به هر بازاریابی که بتواند بنر دهنده تبلیغاتی به سایت معرفی نماید 70 درصد هزینه بنر دهنده به ایشان تعلق خواهد گرفت
4-به هر بازاریابی که بتواند در بخش ثبت سایت آگهی جدب نماید مبلغ 70 درصد هزینه به ایشان تعلق خواهد گرفت

کد متن: 321گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (12:42   1394/6/14)

ايميل مارکتينگ
بازارياب عزيز
آيا مي دانيد بخش ايميل مارکتينگ بهترين گزينه براي جذب زير مجموعه گيري مي باشد.
به منظور معرفي بخشهاي مختلف سايت ارزون سرا به ديگران، از طريق ارسال ايميل گروهي که در ايميل ها متني همراه با لينک اختصاصي و يا لينک بازاريابي شما قرار داده مي شود. هر فردي بر لينک اختصاصي و يا لينک بازاريابي شما کليک کرده و در هر بخش از سايت ثبت نام نمايد زير مجموعه شما خواهد بود و پورسانت آن قسمت به حساب شما واريز خواهد شد. همچنين چنانچه محصولي را خريد نمايد پورسانت آن محصول به درآمد شما افزوده خواهد شد.
در صورتي که طريقه ارسال ايميل در بخش ايميل مارکتينگ را نمي دانيد و يا سرور و اکانت ايميل نداريد مي توانيد در بخشهاي مختلف اينترنت و سايتهاي آگهي اقدام به جمع آوري ايميل براي بخشهاي مختلف سايت نماييد.و در قالب يک فايل متني براي ما به آدرس arzoonsara1@gmail.com ارسال نماييد تا از طريق لينک بازاريابي خودتان ايميلها ارسال گردد .
توجه:هنگام ارسال بايد بخش مورد نظر خود را يادآوري نماييد تا به همان قسمت ارسال گردد مانند ايستگاه آگهي،فروشندگان،بازاريابي
به زودي شاهد درآمد عالي از اين بخش خواهيد بود
همچنين بهتر است از بانک هاي ايميل که در فضاي مجازي به فروش مي رسند استفاده ننماييد به دليل اين که اکثر اين آدرسها جعلي و مسدود شده مي باشند و جز هزينه گزاف چيزي براي شما نخواهند داشت.با روزي يک ساعت وقت در فضاي مجازي و روزنامه ها اقدام به جمع آوري دستي آدرس نماييد.بازدهي خوبي خواهد داشت.
هميشه پر سود باشيد.

کد متن: 249گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (12:37   1394/4/31)

جذب فروشنده
مسابقه
درود به همکاران و بازاریابهای گرامی
جهت پیشرفت هر چه بیشتر و گسترده شدن محصولات ،از تاریخ 94/5/1 لغایت 94/5/31به هر بازاریابی که بتواند از طریق لینک بازاریابی خود ،فروشنده به سایت معرفی نماید و آن فروشنده محصول یا محصولاتی به ثبت برساند مبلغ 20000 ریال برای معرفی هر فروشنده ،از طرف مدیریت سایت به عنوان پاداش به بازاریاب تعلق می گیرد.ضمنا قوانین قبلی پاداشهای معرفی فروشنده نیز به قوت خود باقیست.
توجه شود پاداش زمانی تعلق می گیرد که فروشنده محصول یا محصولات خود در بخش ثبت محصول به ثبت برساند.
واریز پاداش در تاریخ 94/6/1 خواهد بود

کد متن: 188گروه: هديه ها به بازاريابهامهدي رضوي ظريفي پسند  (21:01   1394/4/29)

تبريک
با سلام به دوستان عزیز
تبریک فراوان به بازاریاب عزیز omid11
برنده جایزه 50 هزارتومانی شدند امیدوارم باز هم شاهد پیشرفت شما در این راه باشیم.
همیشه پرسود باشید

کد متن: 180گروه: هديه ها به بازاريابهاعلي رمضاني  (16:36   1394/3/20)

50000 تومان پاداش
هر بازاريابي که بتواند از 20 خرداد1394 لغایت 27تیرماه همزمان با پایان یافتن ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطرمبلغ 100000 تومان پورسانت را از طريق بازاريابي محصولات فروشندگان نام برده کسب نمايد، مبلغ 50000 تومان جايزه ويژه از طرف مدير دريافت خواهد نمود.
شرايط مسابقه:
در اين مسابقه تنها سفارشاتي لحاظ مي شوند که به فروش منتهي شده باشند و تاريخ ثبت آنها بين 20 خرداد 1394 لغایت 27 تیر ماه 1394 باشد.
تعداد برندگان نا محدود می باشد
اميدوارم شما برنده جايزه ويژه باشيد.
برای اطلاعات بیشتر به پنل بازاریابی خود مراجعه نمایید

کد متن: 72گروه: هديه ها به بازاريابهاثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: هديه ها به بازاريابها

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

1