ارزون سرا




بیرانوندهای حاضر در فوتبال ایران

نویسنده: علی علی
11 دی 97 ساعت 14:10
بیرانوندهای حاضر در فوتبال ایران

بیرانوندهای حاضر در فوتبال ایران

در جهان و حتی در ایران بازیکنانی وجود دارند که به یکدیگر تشابه اسمی و فامیلی دارند. از جمله بازیکنانی که تشابه اسمی دارند و در سطح جهانی معروف هستند رونالدو است. هر زمان نامی از رونالدو برده می شود نا خداگاه اذهان به سمت کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس، می روند اما احتمالا می دانید که رونالدویی دیگر هم وجود دارد که ملیتی برزیلی دارد و آن همان خرگوش چاق برزیلی است!

اما در ایران هم اینچنین بازیکنانی وجود دارند. مثلا بازیکنان بسیاری با نام خانوادگی بیرانوند در ایران وجود دارند که معروف ترین آنها همان علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی است.

اما جالب است بدانید که غیر از علیرضا بیرانوند، چهار بازیکن دیگر با نام خانوادگی بیرانوند در ایران پا به توپ هستند که در زیر به معرفی اجمالی آنها می پردازیم:

1-سجاد بیرانوند دروازه بان شاهین بوشهر است که اکنون 33 سال دارد و اتفاقا هم پست علیرضا بیرانوند است و سابقه بازی در تیم های نفت تهران، مس رفسنجان، اکسین البرز، ملوان و سایپا و چند باشگاه دیگر را دارد.

2- امین بیرانوند که در حال حاضر در تیم خیبر خرم آباد حضور دارد، پست اصلی او مدافع مرکزی است اما قابلیت بازی در دفاع راست را هم دارد. او اکنون 30 سال دارد.

3- با احتساب علیرضا بیرانوند، چهارمین بیرانوند حاضر در فوتبال ایران، محمد بیرانوند بازیکن مقاومت تهران است. او فوتبال حرفه ای را از خیبر خرم آباد شروع و از این تیم به مقاومت تهران پیوست.

4- آخرین بیراوندی فوتبال ایران کسی نیست جز بهنام بیرانوند! او 30 ساله است و در تیم استقلال جنوب بازی می کند.فوتبال حرفه ای خود را از تربیت یزد شروع کرده و در تیم های چون، شاهین بوشهر، سیاه جامگان، ابومسلم و چند تیم دیگر نیز بازی کرده است.

امتیاز دهی به مقاله



 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بیرانوندهای حاضر در فوتبال ایران نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بیرانوند ، علیرضا بیرانوند ، پرسپولیس