ارزون سرا
9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر

4 دی 94 ساعت 17:34
9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر
9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر
حتما دیدید که شرکت ها و کسب وکارهای بزرگی در اینترنت با رقبایشان در حال رقابت هستند و این رقابت در شبکه های اجتماعی موبایلی بسیار سخت تر است. اینستاگرام یکی از شبکه هایی است که بازدیدکننده بسیاری را بعد از فیس بوک به خود جذب کرد و اکنون از بسیاری از شبکه های اجتماعی ، پرطرفدارتر هم شده و همین امر باعث میشود تا شرکتها جهت افزایش فروش خودشان از این شبکه استفاده کنند ؛ اما بسیاری از شرکت ها هستند که در رقابت با رقبایشان کم می آورند و نمی توانند فالوور زیادی جذب کنند. من میخواهم در این مقاله به 9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر اشاره کنم تا شما بتوانید مانند رقبای خودتان فالوور جذب نمایید و کسب و کارتان را رونق دهید.

نام اکانت اینستاگرام
اولین نکته در جهت دستیابی به فالوورهای بیشتر ، نام اکانت اینستاگرام شماست. نام سایت شما باید با نام اکانت شما در اینستاگرام یکی باشد و حتی در سایر شبکه های اجتماعی هم اگر عضو هستید باید آنها هم با این اکانت اسمی یکسان داشته باشند و این اولین مورد از 9 روش افزایش فالوور در اینستاگرام بود.

عکس اکانت اینستاگرام
دومین مورد عکس اکانت اینستاگرام شماست که حتما باید با کسب و کارتان تناسب داشته باشد. بطور مثال میتوانید از لوگو شرکت خودتان استفاده نمایید و فراموش نکنید که حتما هرماه عکس پروفایل اینستاگرام خودتان را تغییر دهید تا از نظر اینستاگرام کاربری فعال تشخیص داده شوید و عکس هایتان در رتبه های اول جستجوی کاربران قرار گیرد.

توضیحات شما در اکانت اینستاگرام
در قسمت توضیحات پروفایل اینستاگرام خودتان باید مطالبی بنویسید که کاربر را به فالو کردن ترغیب نمایید. مثلا میتوانید توضیح دهید که کاربران با فالو کردن شما میتوانند از یکسری تخفیفات ویژه برخوردار بشوند یا اینکه میتوانند با فالو کردن شما یک محصول رایگان دریافت کنند و یا روزانه مطالبی مفید در رابطه با کسب و کار شما دریافت کنند. توضیحات اینستاگرام یکی از بخش های مهم در جذب فالوور است و شما باید بتوانید با قدرت و خلاقیت خودتان یک متن عالی در جهت جذب فالوور بنویسید و در این راه حتما توضیحات رقبای خودتان را در اینستاگرام مشاهده نمایید تا بتوانید بهتر از آنها بنویسید.

لینک دادن در اینستاگرام
در اینستاگرام شما فقط در قسمت توضیحات میتوانید از لینک استفاده کنید و اینهمه باز به خلاقیت خودتان بر میگرده و میتوانید از لینک سایت خودتان استفاده نمایید و یا لینک یک صفحه فرود را در آن قرار دهید تا بتوانید از این طریق به ایمیل کاربرانتان دست پیدا کنید و آنها را تبدیل به بازار هدف خودتان نمایید.

ارسال تصاویر در اینستاگرام
در اینستاگرام سعی کنید  عکس هایی مناسب با کسب و کارتان را با بهترین کیفیت تهیه و به اشتراک بگذارید و هرگز از دیگران عکس ها را کپی نکنید چراکه کاربران علاقه ای به دیدن عکس های تکراری ندارند و یکی از بخش هایی هستش که میتواند جذب بالای فالوور را برابتان تضمین کند.

توضیحات تصاویر اینستاگرام
دوستان ، اینستاگرام یک رسانه های اجتماعی در جهت به اشتراک گذاری عکس است و اگر شما در پایین تصاویر ارسالی خودتان ار متن طولانی استفاده نمایید بدان معناست که تصویر شده نمیتواند منظورتان را به بیننده انتقال دهد و این یعنی فالو نکردن پیج اینستاگرام شما...! پس سعی کنید که عکسهای خودتان را با متن کوتاه و یا بدون متن به اشتراک بگذارید.

درج آدرس اینستاگرام در عکس ها
یکی از روش های افزایش فالوور در اینستاگرام ، ویرایش تصاویرتان و اضافه کردن آدرس اینستاگرام خودتان در پایین و یا گوشه تصاویر است. چراکه اگر تصاویر شما بسیار خوب باشد و کاربر را راغب به اشتراک گذاری آن با دوستانش نماید آنگاه آدرس اینستاگرام شما بر روی تصاویر وجود داره و میتوانید به این طریق بازدیدکنندگان جدیدی را به فالوورهای خودتان اضافه نمایید.

اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام در فیس بوک و توییتر
اینستاگرام یک امکانی دارد و آنهم اینکه بشما این اجازه را میدهد تا بتوانید تصاویر خودتان را در فیس بوک و توییتر هم به اشتراک بگذارید و فالوور بیشتری جذب نمایید که البته نباید تمام تصاویر خودتان را به اشتراک بگذارید چراکه دیگر کاربران تمایلی به فالو کردن پیج شما در اینستاگرام نخواهند داشت زیرا میتوانند آنها را در همان فیس بوک یا توییتر مشاهده کنند.

استفاده از هشتگ در اینستاگرام
یکی از مهم ترین قسمتها در اینستاگرام در جهت افزایش فالوور استفاده از هشتگ # است. هشتگ ها در واقع نشان می دهند که تصویر شما دقیقا مربوط به چه موضوعی است و در جستجوهای مرتبط با آن موضوع تصاویر شما هم نمایش داده خواهد شد و میتوانید کاربران بیشتری را برای فالو کردن جذب نمایید. البته هرگز بیشتر از 5-6 تا هشتگ در توضیحات مربوط به یک تصویر استفاده نکنید چراکه ممکنه تصاویر خودتان را به موضوعات بی ارتباط وصل کنید و اینگونه از ارزش تصویرتان کاسته خواهد شد.

اینها 9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام بودند که برایتان در این مقاله نوشته شد تا بتوانید با رعایت و انجام آنها ، فالوورهای بیشتری جذب نموده و درآمدتان را افزایش دهید.
9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره 9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام و کسب درآمد بیشتر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: 9 روش افزایش فالوورهای اینستاگرام ، اینستاگرام ، افزایش فالوور ، راه های افزایش فالوور در اینستاگرام ، هشتگ ، هشتگ چیست ، هشتگ در اینستاگرام