ارزون سرا




افزایش بازدید سایت

16 آذر 94 ساعت 12:37
افزایش بازدید سایت
افزایش بازدید سایت
در دنیای اینترنت صاحبان سایت ها و وبلاگ ها بزرگترین دغدغه شان افزایش بازدید سایت و وبلاگشان است. چراکه اگر سایت و وبلاگ بازدیدکننده نداشته باشد به هیچ دردی نمیخورند و خیلی زود به سیاهچال اینترنتی میوفتند و هرگز در گوگل و موتور های جستجو نمیتوان آنها را یافت. اما چگونه میتوان بازدید سایت و وبلاگ را افزایش داد؟ در این مقاله میخواهیم به نکاتی در این زمینه اشاره کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید بازدید سایت و وبلاگتان را افزایش دهید و با افزایش بازدید سایت فروش شما هم بالاتر خواهد رفت و در دنیای تجارت الکترونیک موفق خواهید بود.

روش های افزایش بازدید سایت و وبلاگ
1.موتور های جستجو و سئو : مهم ترین مورد در زمینه افزایش بازدید سایت ، موتورهای جستجو هستند و بهینه سازی سایت میتواند شما را در موتورهای جستجو خصوصا گوگل در صفحات اول قرار دهد و بازدیدکننده ها را به سایت شما بکشاند. برای بهینه سازی سایت و وبلاگتان میتوانید خودتان آموزش دیده و آنرا انجام دهید یا اینکه اینکار را به متخصصین این رشته بسپارید تا سایت شما را بهینه کنند.
فراموش نکنید که بهینه سازی سایت امری زمانبر است اما بازدیدکننده دائمی سایت شما را افزایش میدهد.

2.محتوا : دومین مورد در امر افزایش بازدید سایت ، محتوا سایت شماست. همیشه مطالبی خود و کاربرپسند بنویسید و هرگز از سایتهای دیگر مطلب کپی نکنید و خودتان مقالات و محتوا را بنویسید و ویرایش کنید و در سایتتان درج نمایید تا کاربران بخاطر مطالب خوبتان وارد سایت شما شوند و به سایت شما بخاطر مطالب خوبتان علاقمند شده و در روزها و ماههای بعد بازهم به سایت شما برگردند. البته سئو محتوا را هم فراموش نکنید. و از همه مهمتر حتما تیتر مناسبی برای مطالب خودتان بیابید تا کاربر را وسوسه کند و او را مشتاق به خواندن مطالب شما نماید.

3.تبلیغات : حتما در سایتهای درج آگهی و دیگر سایتهای پربازدید که با موضوع سایت شما همخوانی دارند تبلیغ درج نمایید تا بتوانید بدین وسیله کاربران زیادی را به سایت خودتان بکشانید. حتما روش های مختلف تبلیغات را امتحان کنید و بهترین روش را بیابید و روی آن سرمابه گذاری نمایید. در این رابطه حتما مقاله "چگونه یک تبلیغ تاثیرگذار بنویسیم؟" را در وبسایت ما مطالعه نمایید.

4.شبکه های اجتماعی : حتما در شبکه های اجتماعی عضو شوید و در آنها یک صفحه اختصاصی ایجاد نموده و مطالب خودتان در آنها با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید. اینگونه میتوانید کاربران بسیاری را که علاقمند به مطالب شما هستند را به سایت خودتان بکشانید.

5.کتاب الکترونیک : سعی کنید در صورت امکان یک کتاب الکترونیک با موضوع سایت خودتان بنویسید و آنرا رایگان در اختیار کاربران قرار دهید. این کتاب ها خیلی سریع در اینترنت پخش شده و باعث میشود که کاربرانی که آنرا میخوانند کنجکاو شده و به سایت شما وارد شوند.

6.نوشتن نظرات : به سایتها و وبلاگ های دیگر که با موضوع سایت و وبلاگ شما همخوانی دارند سر زده و در آنها نظر درج نمایید و لینک سایتتان را هم در آنها قرار دهید و اینگونه افرادی که در این سایتها نظر شما را میبینند به سایت و وبلاگ شما هم قطعا سر میزنند چون به موضوع سایت شما علاقمند هستند.

7.انتشار خبرنامه : چنانچه از اعتبار و پایداری سایتتان مطمئن شده اید حتما خبرنامه ایجاد نمایید و کاربران را تشویق به ثبت نام در خبرنامه کنید و در فواصل معین برای آنها ایمیل ارسال نمایید و آنها را از پست جدیدتان باخبر کنید تا آنها دوباره به سایت شما برگردند و مطالب جدید شما را بخوانند.

8.ساخت ویدئو : از ساخت ویدئو غافل نشوید و حتما در مورد برخی مطالب سایتتان که طولانی هستند بجای نوشتن ، ویدئو بسازید و آنرا در اینترنت و شبکه های اشتراک گذاری ویدئو ثبت نمایید تا افراد علاقمند آنرا ببینند و به سایت شما بیایند.

اینها 8 روش از مهم ترین روش های افزایش بازدید سایت بودند که برایتان شرح دادم. سعی نمایید آنها را انجام دهید تا به بازدید دلخواه خودتان دست یابید. یقین بدانید که اگر اینگونه عمل نمایید حتما موفق خواهید شد.
افزایش بازدید سایت
امتیاز دهی به مقاله



 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره افزایش بازدید سایت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: افزایش بازدید سایت ، آموزش افزایش بازدید سایت ، روش های افزایش بازدید سایت ، افزایش بازدید وبلاگ ، آموزش بهینه سازی سایت ، بهینه سازی سایت ، اموزش افزایش بازدید سایت ،