ارزون سرا
صفحه کلیدی که ظاهرش را تغییر می‌دهد

نویسنده:
4 تیر 94 ساعت 09:02
صفحه کلیدی که ظاهرش را تغییر می‌دهد
ایسنا: شرکت Sonder Design در استرالیا صفحه کلیدی را طراحی کرده‌ که با جوهر الکترونیکی، ظاهر و عملکرد همه حروف، اعداد و علامتهای روی کلیدها را بسته به نیاز کاربر عوض می‌کند و برای استفاده کاربران بسیار راحت است.

به گفته سازندگان، Sonder اولین صفحه‌کلید مبتنی بر جوهر الکترونیکی نیست و پیش از این هم چنین صفحه کلیدهایی به بازار آمده بود، اما قیمت این صفحه کلید با مدل‌های قبلی بسیار متفاوت است.

برای مثال قیمت صفحه‌کلید Optimus Popularis شرکت Art. Lebedev حدود 1500 دلار اعلام شده، اما قیمت صفحه کلید جدید تنها 350 دلار و بسیار ارزان‌تر از مدل‌های مشابه است.

این صفحه کلید، می‌تواند حروف چینی و نویسه‌های غیر آوایی یا حتی آیکون‌های بازی را نمایش دهد و قابلیت اتصال به تمامی رایانه‌های شخصی، تبلت و تلفن همراه را از طریق بلوتوث دارد.

از دیگر مزایای این فناوری، درخشیدن کلیدها در تاریکی است. همچنین کاربران می‌توانند چیدمان‌های خود را در رایانش ابری ذخیره کرده و بطور آنلاین به چیدمان‌های دیگر دسترسی پیدا کنند.
صفحه کلیدی که ظاهرش را تغییر می‌دهد
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره صفحه کلیدی که ظاهرش را تغییر می‌دهد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کی بورد ، صفحه کیبورد ، تاچ ، جوهر الکترونیکی ، حروف چینی ، فناوری ، کیبوردهای جدید ، آیکون ، رایانه ، کامپیوتر ، اپتیماز