ارزون سرا
فروش و بازاریابی فایل دانلودی

فروش و بازاریابی فایل دانلودی


وضعیت:
تاریخ بروزرسانی: 5 ماه قبل
صاحب آگهی: ali138

قابل توجه کلیه کسانی که فایل دانلودی جهت فروش دارند
شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در ارزون سرا قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. بنابراین لازم است در فایلهای شما مشخصات شما ثبت شده باشد.

شاید تصور کنید طراح فایل بودن مشکل است و شما چنین فایلهایی ندارید که برای فروش عرضه کنید. اما این طور نیست و هر فردی می تواند فروشنده خوبی باشد و درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید شما مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید و اکنون قصد دارید آن را بفروشید. یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید و قصد فروش آن را دارید یا یک برنامه جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید. همه اینها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند و نام خودتان را به عنوان طراح در آنها می نویسید و برای فروش در ارزون سرا آپلود می کنید. پس خود شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات ذیگران فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید.

شما می توانید به صورت نامحدود در سایت ارزون سرا فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.
بازاریابهای وبسایت ارزون سرا در فضای مجازی محصولات شما را تبلیغ نموده و آنها را به فروش می رسانند
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه نمایید

فروش و بازاریابی فایل دانلودی
فروش و بازاریابی فایل دانلودی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره فروش و بازاریابی فایل دانلودی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فایلهای دانلودی ، فروش فایل دانلودی ، تبلیغات رایگان ، آپلود فایل ، کسب درآمد ، درآمد اینترنتی ، فروش محصولات دانلودی ، آگهی هفت ستاره رایگان ، آپلود سنتر ، فروشگاه محصولات دانلودی