ارزون سرا
درج آگهی لینکدار رایگان در ابر گروه تلگرام
ارسال روزانه 7 آگهی رایگان لینکدار توسط شما و ارسال خودکار روزانه 5 آگهی توسط ربات گروه نشانی گروه tablighchee1@

ثبت آگهی رایگان - کارانیاز

ثبت آگهی رایگان - کارانیاز


5 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 11 ماه قبل
صاحب آگهی: کارانیاز
ایمیل: info at karaniaz.com
آدرس: تهران - ستارخان
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تأثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات مؤثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت کارانیاز به نشانی  بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی، بمدد افزایش ترافیک  روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد. این  سایت با روزانه 1۰۰ هزار نفر بازدید با بخشهای متنوع جهت ثبت آگهی رایگان و ویژه، نیاز کاربران ایرانی را در داخل و خارج از کشور به خدمات متنوع برطرف ساخته است .

با افتخار میزبان شما هستیم ...     ( کارانیاز . کام )

ثبت آگهی رایگان - کارانیاز
ثبت آگهی رایگان - کارانیاز
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ثبت آگهی رایگان - کارانیاز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (1)
ترتیب
امین گل حقیقی کد: 47

سلام خسته نباشید سایت جواب نمیده

پاسخ
1398/4/12
ans_result_47
کلمات کلیدی: کارانیاز دات کام ، ثبت آگهی رایگان ، ثبت آگهی ، کارانیاز ، ثبت تبلیغ ، آگهی ، تبلیغات ، افزایش فروش