ارزون سرا

درج خبر و مطالب جذاب لینک دار

شما می توانید روزانه بینهایت مطلب و مقاله از وبسایت و یا وبلاگ خود همراه با لینک اختصاصی در مجله ارزون سرا به رایگان منتشر نمایید و آمار بازدید سایت خود را بالا ببرید.بنابراین شما به رایگان بک لینک گیری برای سایت خود انجام داده اید.

جهت شروع درج مطلب وارد پنل کاربری خود شده و بر روی قسمت مربوطه کلیک نمایید و یا ازاینجا اقدام به ثبت نام در سایت نموده و مطالب را درج نمایید.

روشهای کسب درآمد از طریق درج اخبار و مقالات:

1. بازدیدکننده ها و خوانندگان مطالب شما می توانندمطالبتان را لایک کنند. با هر چند لایک، مبلغی به درآمد شما افزوده می گردد. مقدار درآمد، در پنل شما (بخش اخبار و مقالات) شرح داده شده است.

2.
در صورتی که مسابقه برای مطالب خود راه اندازی کنید، اعضا در مسابقه شما شرکت می کنند و به ازای هر شرکت کننده مبلغی به درآمد شما افزوده می شود (این مبلغ را خود شما تعیین می کنید). برای راه اندازی مسابقه برای هر مقاله می توانید به صفحه ویرایش آن مقاله مراجعه کنید و مسابقه دلخواه خود را راه اندازی کنید.

خبرها و مقالات داغ و پرمخاطب، با گذشت زمان، به خوبی در موتورهای جستجو ایندکس خواهند شد و آمار بازدید از آنها بالاتر خواهد رفت و در نتیجه رتبه آنها بهتر خواهد شد.

بهتر است مطالب خود را از جایی کپی نکنید. فرض کنيد شما مطلبي کپي شده و قديمي يا غير معتبر منتشر کنيد، واضح است که آن مطلب بازديد زيادي نخواهد داشت و امتياز و درآمد زيادي به شما تعلق نخواهد گرفت. ولي اگر مطلب يا مقاله اي باشد که خودتان نوشتيد يا يک مقاله دست اول و داغ باشد، بازديدکننده هاي زيادي از طريق موتورهاي جستجو و ... مطلب يا مقاله شما رو ميبينند و به آن مطلب، امتياز خواهند داد و در مسابقه ای که شما راه اندازی کرده اید شرکت خواهند کرد. درآمد شما کاملا بستگي به اين دارد که چقدر در زمينه نوشتن مقاله، مطلب يا مقاله تبحر داريد. اگر در زمينه ي خاصي مهارت داريد و مي توانيد مقاله اي در رابطه با مهارتتان بنويسيد... اگر مي توانيد مقاله ای داغ و دست اول را پيدا کنيد ... اگر توانايي ترجمه مقالات خارجي را داريد ... اگر با اصول نوشتن مطلب پربازديد و سئو آشنايي داريد ... فرصت را از دست ندهيد.

جهت درج خبر یا مقاله در مجله ارزون سرا ، به پنل کاربری خود وارد شوید.

عضو ارزون سرا هستید؟
تازه وارد هستید؟