ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
نرم افزار جامع کتاب اول ابدیت زمستان 95

نرم افزار جامع کتاب اول ابدیت زمستان 95

فروشنده:
روش ارسال: ارسال مرسوله
نمودار قیمت قیمت برای شما: 45,000 تومان
برای خرید 10 عدد به بالا، 20 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

آبدیت زمستان 1395

* طبقه بندی مشاغل بر اساس زمینه فعالیت
بسیار مهم است بدانید چه کسی مشتری شما است و یا به کدام خدمات و یا محصولات شما نیاز دارد
در این نرم افزار، واحدهای شغلی در قالب بیش از ۱۵۰۰ شغل متنوع طبقه بندی شده اند که به راحتی می توانید واحدهایی که به خدمات و محصولات شما نیاز دارند، بیابید و هدفمند تبلیغ کنید.

* جستجوی هوشمند (سریع) در بانک اطلاعات مشاغل
به دنبال محصول، خدمات، واحد شغلی و یا مکان خاصی می گردید
با یک جستجوی سریع واحدهای شغلی مورد نظر و یا واحدهای شغلی که به منظور شما نزدیک تر می باشند را در یک لیست با ترتیب اولویت بندی مشاهده کنید.

* جستجوی پیشرفته (دقیق) در بانک اطلاعات مشاغل
با معیارهای مورد نظر، مشتریان خود را جدا کنید
با امکان جستجوی پیشرفته می توانید یک طبقه بندی دقیق برای نتایجی که به دنبالش هستید، بیابید.

* چاپ نتایج جستجو به صورت لیست
یک لیست از مشتریانتان را پرینت بگیرید و بدون نیاز به کامپیوتر به آن دسترسی داشته باشید و یا آن لیست را در اختیار همکارانتان قرار دهید.

* چاپ نتایج جستجو به صورت برچسب پستی
می  خواهید برای تعداد زیادی از واحدهای شغلی بازار هدف خود، نامه ارسال کنید. لازم نیست نشانی تک تک آنها را روی پاکت بنویسید، فقط با استفاده از امکان چاپ برچسب پستی، آدرس گیرنده نامه هایتان را پشت سر هم پرینت کنید.

* جانمایی موقعیت جغرافیایی واحدهای شغلی روی نقشه
یکی از عناصر مهم در تصمیم گیری برای بسیاری از کسب و کارها، موقعیت مکانی مشتریان است.
در این نرم افزار موقعیت مکانی واحدهای شغلی بر روی نقشه مشخص شده است و شما می توانید محل قرارگیری واحد شغلی مذکور را بر روی نقشه به دست آورید.

* اضافه کردن اطلاعات واحد شغلی به لیست علاقه مندی های شخصی
برای دسترسی سریع تر به اطلاعات واحدهای شغلی یا مکان های مورد نظر روی نقشه
کافیست با فشردن یک دکمه یک واحد شغلی را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کرده و هر زمان که لازم داشتید بدون نیاز به جستجو و صرف زمان به آن دسترسی پیدا کنید.

* تصاویر معرفی محصولات و خدمات واحدهای شغلی
گالری تصاویر محصولات و یا خدمات و هم چنین توضیحات تکمیلی و رزومه و سوابق بسیاری از واحدهای شغلی در این نرم افزار درج شده است.

* نقشه جامع و به روز شهر تهران مبتنی بر سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS)
این نرم افزار مجهز به نقشه کامل و دقیق شهر تهران بر پایه سامانه اطلاعات جغرافیایی و اعمال آخرین تغییرات معابر شهر تهران بوده و دارای قابلیت هایی به شرح زیر می باشد:

* بزرگنمایی از ۱/۲۰۰۰ تا ۱/۴۰۰,۰۰۰
نقشه این نرم افزار دارای ۹ واحد بزرگنمایی است؛ شما می توانید از دید کامل به کل شهر تهران تا بزرگنمایی در حد چند کوچه را به راحتی و با چند کلیک و یا اسکرول موس، داشته باشید.

* جستجو در معابر (بزرگراه ها، خیابان های اصلی و فرعی، تقاطع ها، محلات)
با توجه به این که نقشه این نرم افزار یک نقشه اطلاعات جغرافیایی است و صرفا یک طرح گرافیکی و یا فایل نقشه نمی باشد شما قادر خواهید بود با استفاده از امکان جستجو، معابر مورد نظرتان را از یک کوچه گرفته تا بزرگراه ها، میادین و ...، یافته و به صورت خودکار با یک کلیک بر روی معبر مورد نظر آن را بزرگنمایی کنید.

* چاپ نقشه (کل یا محدوده انتخابی)
شما می توانید از کل و یا محدوده مورد نظرتان نسخه چاپی تهیه نموده و آن را در اختیار همکارانتان قرار دهید تا هنگام مراجعه حضوری، راحت تر بتوانند محل مورد نظر را پیدا کنند.

* لیست علاقه مندی های شخصی (افزودن قسمتی از نقشه به لیست محدوده های دلخواه)
مانند واحدهای شغلی شما می توانید قسمتی از نقشه را نیز به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید تا در هر زمان فقط با یک کلیک به آن محدوده از نقشه دسترسی پیدا کنید.

* مشاهده لایه شفاف مناطق شهرداری
با فعال کردن این گزینه، می توانید مرز مناطق شهرداری را بر روی نقشه تعیین نموده و در عین حال سایر مندرجات نقشه را در زیر لایه شفاف مناطق شهرداری مشاهده نمایید.

* نمایش مراکز عمومی و پرمراجعه شهر در لایه های اطلاعاتی
مراکز عمومی و مهم شهر روی نقشه این نرم افزار جانمایی شده و در چند دسته موضوعی شامل: خدمات شهری، اقتصادی بازرگانی، بهداشتی درمانی، حمل و نقل و ترافیک، فرهنگی هنری، گردشی، تفریحی ورزشی، مذهبی، آموزشی، عناصر شاخص و بانک اطلاعات شخصی لایه بندی شده است که به دلخواه شما با انتخاب لایه مورد نظر مراکز مختص آن لایه با آیکون و نشان استاندارد مربوط به آن مراکز روی نقشه نمایان می شود و با کلیک روی آن نیز اطلاعات آن مرکز در دسترس قرار می گیرد.

* بانک اطلاعات شخصی
علاوه بر بیش از ۲۲۰،۰۰۰ رکورد اطلاعاتی مندرج در این نرم افزار، شما می توانید اطلاعات بیشتری را به عنوان بانک اطلاعات شخصی به این نرم افزار افزوده و در محیط این نرم افزار از آنها نیز استفاده نمایید.

* امکان ثبت اطلاعات شخصی
از طریق فرم ثبت اطلاعات شخصی به راحتی می توانید اطلاعات واحدهای مورد نظر خود را به این نرم افزار اضافه کنید.

* تعیین موقعیت مکانی اطلاعات شخصی بر روی نقشه
شما به راحتی قادر خواهید بود اطلاعات شخصی که در این نرم افزار ثبت می کنید را بر روی نقشه جانمایی کنید و محل قرارگیری اطلاعات شخصی خود را نیز بر روی نقشه ببینید.

* برچسب گذاری اطلاعات شخصی
برچسب  گذاری یا همان «تگ»گذاری به این معناست که شما می توانید مولفه های خاصی را به هر واحدی در بانک اطلاعات شخصی خود اضافه نموده و در طبقه بندی اطلاعات شخصیتان از آن استفاده نمایید.

* چاپ تکی و گروهی اطلاعات شخصی
از اطلاعات شخصی وارد شده در این نرم افزار نیز می توانید نسخه چاپی داشته باشید و در صورت تمایل آن را در اختیار همکارانتان قرار دهید.

نرم افزار جامع کتاب اول ابدیت زمستان 95
نرم افزار جامع کتاب اول ابدیت زمستان 95
محصول: نرم افزار جامع کتاب اول ابدیت زمستان 95
تاریخ به روزرسانی: 1396/2/13
قیمت: 45,000 تومان
فروشنده:
تلفن فروشنده:
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نرم افزار جامع کتاب اول ابدیت زمستان 95 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (1)
ترتیب
علی کربلایی کد: 104

موفق به خرید نشدم سایت مشکل داره
۰۹۳۵۴۱۶۱۱۷۰

پاسخ
1399/7/11
ans_result_104
کلمات کلیدی: کتاب اول ، مشاغل ، بازاریابی ، کسب و کار ، موسسات ، اصناف ، کارگاهها
پشتیبانی:
پشتیبانی
پشتیبانی