ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ

IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 89 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 6,500 تومان

معرفی محصول:
اين مقاله در قالب ورد (word) و قابل ويرايش مي باشد.
تعداد صفحات: 81

بخش اول : مفاهيم اوليه

  •  IOS ( برگرفته از  Internetwork Operating System  ) ، نرم افزاری است كه از آن به منظور كنترل روتينگ و  سوئيچينگ دستگاه های بين شبكه ای استفاده می گردد . آشنائی با IOS برای تمامی مديران شبكه و به منظور مديريت و پيكربندی دستگاه هائی نظير روتر و يا سوئيچ الزامی است .
  • يك روتر و يا سوئيچ بدون وجود يك سيستم عامل قادر به انجام وظايف خود نمی باشند(همانند يك كامپيوتر ) . شركت سيسكو ،‌  سيستم عامل Cisco IOS را برای طيف گسترده ای از محصولات شبكه ای خود طراحی و پياده سازی نموده است . نرم افزار فوق، جزء لاينفك در معماری نرم افزار روترهای سيسكو می باشد و همچنين به عنوان سيستم عامل در سوئيچ های  Catalyst ايفای وظيفه می نمايد . بدون وجود يك سيستم عامل ، سخت افزار قادر به انجام هيچگونه عملياتی نخو اهد بود . ( عدم تامين شرايط لازم برای بالفعل شدن پتانسيل های سخت افزاری ) .
  • فرآيند راه اندازی روتر با استقرار برنامه Bootstrap  ، سيستم عامل و يك فايل پيكربندی در حافظه آغاز می گردد . در صورتی كه روتر نتواند يك فايل پيكربندی را پيدا نمايد ، Setup mode فعال و پس از اتمام عمليات در اين mode ،‌ می توان يك نسخه backup از فايل پيكربندی را در حافظه NVRAM ذخيره نمود.هدف از اجرای روتين های راه انداز  نرم افزار IOS ، راه اندازی و آغاز فعاليت های يك روتر می باشد .
برای آشنائی اوليه با فرآيند راه اندازی روتر و IOS ، مطالعه مطالب زير پيشنهاد می‌گردد :
آشنائي با سيستم عامل روتر
راه اندازي اوليه روتر
راه اندازي روتر : ايجاد يك  HyperTerminal Session
راه اندازي روتر :  Logging
راه اندازي روتر

IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ
IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ
محصول: IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 6,500 تومان
حجم فایل: 89 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: دانلود مقاله IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ ، خرید مقاله IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ ، دانلود رایگان مقاله IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ، اهورا فایل، فروشگاه فایل اهورا، دانلود فایل، فروش فایل
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی