ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
IOS و پیکربندی اولیه روتر و سوئیچ

IOS و پیکربندی اولیه روتر و سوئیچ

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 90 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 10,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 81

بخش اول : مفاهیم اولیه

  •  IOS ( برگرفته از  Internetwork Operating System  ) ، نرم افزاری است که از آن به منظور کنترل روتینگ و  سوئیچینگ دستگاه های بین شبکه ای استفاده می گردد . آشنائی با IOS برای تمامی مدیران شبکه و به منظور مدیریت و پیکربندی دستگاه هائی نظیر روتر و یا سوئیچ الزامی است .
  • یک روتر و یا سوئیچ بدون وجود یک سیستم عامل قادر به انجام وظایف خود نمی باشند(همانند یک کامپیوتر ) . شرکت سیسکو ،‌  سیستم عامل Cisco IOS را برای طیف گسترده ای از محصولات شبکه ای خود طراحی و پیاده سازی نموده است . نرم افزار فوق، جزء لاینفک در معماری نرم افزار روترهای سیسکو می باشد و همچنین به عنوان سیستم عامل در سوئیچ های  Catalyst ایفای وظیفه می نماید . بدون وجود یک سیستم عامل ، سخت افزار قادر به انجام هیچگونه عملیاتی نخو اهد بود . ( عدم تامین شرایط لازم برای بالفعل شدن پتانسیل های سخت افزاری ) .
  • فرآیند راه اندازی روتر با استقرار برنامه Bootstrap  ، سیستم عامل و یک فایل پیکربندی در حافظه آغاز می گردد . در صورتی که روتر نتواند یک فایل پیکربندی را پیدا نماید ، Setup mode فعال و پس از اتمام عملیات در این mode ،‌ می توان یک نسخه backup از فایل پیکربندی را در حافظه NVRAM ذخیره نمود.هدف از اجرای روتین های راه انداز  نرم افزار IOS ، راه اندازی و آغاز فعالیت های یک روتر می باشد .
برای آشنائی اولیه با فرآیند راه اندازی روتر و IOS ، مطالعه مطالب زیر پیشنهاد می‌گردد :
آشنائی با سیستم عامل روتر
راه اندازی اولیه روتر
راه اندازی روتر : ایجاد یک  HyperTerminal Session
راه اندازی روتر :  Logging
راه اندازی روتر

IOS و پیکربندی اولیه روتر و سوئیچ
IOS و پیکربندی اولیه روتر و سوئیچ
محصول: IOS و پیکربندی اولیه روتر و سوئیچ
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 10,000 تومان
حجم فایل: 90 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره IOS و پیکربندی اولیه روتر و سوئیچ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود مقاله IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ ، خرید مقاله IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ ، دانلود رایگان مقاله IOS و پيكربندی اوليه روتر و سوئيچ ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل اهورا ، دانلود فایل ، فروش فایل
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی