ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
مقاله در مورد COREL DRAW

مقاله در مورد COREL DRAW

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 11 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 10,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 10

فهرست مطالب :
مقدمه ای بر Corel DRAW
معرفی ابزارها و قابلیت های نرم افزار Corel DRAW
نتیجه گیری
فهرست منابع و مآخذ
تعدادی طرح تهیه شده با استفاده از نرم افزار Corel DRAW


مقدمه :

برنامه Corel DRAW از بسته های نرم افزاری بسیار قدرتمند به شمار
می آید . این توانایی از محیط طراحی بسیار پیچیده آن ، در ترکیب های مختلف ابزارها و جلوه های برنامه ناشی می شود که تعداد ترکیب های آن ها تقریبا بی نهایت می باشد . Corel DRAW در واقع دایره المعارف برنامه های گرافیکی مبتنی بر بردار به شمار می آید.

برنامه Corel DRAW از جمله ابزارهای گرافیکی بسیار حیاتی و غیر قابل مقایسه است که می تواند فایل های هر نوع تصویر گرافیکی را که مورد نیاز باشد ، را ایجاد کند. بسیاری از تصویر ها هنوز برای ایجاد خروجی های چاپی بوجود می آیند.

وتصویرهای مبتنی بر بردار در Corel DRAW ویژگی های بسیار قدرتمندی برای ایجاد تصویر ها ارائه می کنند هم چنین این نرم افزار در تبدیل تصویر ها به 2 قالب بندی معروف سازگار با وب یعنی JPEG , GIF برخوردار می باشد. بنابراین Corel DRAW بهترین برنامه برای کار در هر 2 جنبه تصویرهای گرافیکی به شمار می آید زیرا هم ابزارهای طراحی منحصر به فرد و هم قابلیت تبدیل تصویرها به قالب بندی های نقشه بیتی مورد نیاز را ارائه کرده است .

مقاله در مورد COREL DRAW
مقاله در مورد COREL DRAW
محصول: مقاله در مورد COREL DRAW
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 10,000 تومان
حجم فایل: 11 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مقاله در مورد COREL DRAW نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود مقاله در مورد COREL DRAW ، خرید مقاله در مورد COREL DRAW ، خرید و دانلود مقاله در مورد COREL DRAW ، دانلود رایگان مقاله در مورد COREL DRAW ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل هورا ، COREL DRAW چیست؟
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی