ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
مقاله در مورد Adobe Premire

مقاله در مورد Adobe Premire

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 22 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 15,000 تومان

معرفی محصول:
این مقاله در قالب ورد (word) و قابل ویرایش می باشد.
تعداد صفحات: 24

پیشگفتار لطف خداوند متعال به من اجازه داد که بار دیگر تحفه ناچیزی به دوستداران علم و هنر و علاقه مندان نرم‌افزارهای کامپیوتری خصوصا نرم‌افزارهای شرکت Adobe تقدیم می‌کند.

این کتاب را می‌توان به عنوان راهنمای جامع نرم‌افزار Adobe Premire 6,0 که برای تدوین برنامه‌های ویدئویی به کار می‌رود در نظر گرفت. کلیه نکات و دستورات لازم برای استفاده  حرفه‌ای از این نرم‌افزار در این کتاب مطرح شده اند. پس از مطالعه این کتاب قادر خواهید بود به راحتی Premire  را به خدمت گرفته و تصاویر ویدئویی خود را به شکل دلخواه سر هم کنید. در فصل اول کتاب Premire  را به شکل اجمالی مرور خواهیم کرد. با مطالعه این فصل با بسیاری از ویژگی‌های مهم این برنامه آشنا می‌شوید و دیدگاهی کلی از نحوه کار با آن به دست خواهید آورد. در واقع این فصل برای مبتدیان و کسانی با این برنامه آشنا نیستند گنجانده شده است.

دوستان عزیزی که پیش از این با Premire  آشنایی داشته و از آن استفاده  کرده‌اند می‌توانند این کتاب برا به عنوان مرجع نسخه جدید آن مورد استفاده  قرار دهند و در صورت تمایل مطالعه کتاب را از فصل دوم که ویژگی‌های جدید Premire  را معرفی می‌کند آغاز نمایند.

سایر فصل‌های این کتاب هر کدام یک موضوع خاص را به خود اختصاص داده و به طور جزئی به آن می‌پردازند. پس از این که روش استفاده  از Premire  را به طور کلی آموختید می توانید هر یک از فصل‌ها را بر حسب نیاز کاری خود مطالعه کنید برای مبتدیان مطالعه فصول اول، سوم، چهارم ، پنجم، ضروری به نظر می‌رسد تامبانی کار را یاد گرفته و بتوانند از سایر ویژگیهای Premire بهره ببرند.
نکته دیگری که ذکر آن ضروری به نظر می‌رسد این است که هر یک از فصل‌های این کتاب موضوع مربوط به خود را به طور کامل و موشکافانه بررسی می‌کند و این مسئله ممکن است قدری شما را خسته کند. به عنوان مثال در فصل چهارم تمام مطالب لازم برای انتقال تصاویر ویدئویی از دوربین‌های فیلم برداری یادستگاه‌های پخش به Premire  توضیح داده شده است که شاید همه آنها در وحله اول برای شما ضروری نباشد . در این صورت نیازی نیست نگران باشید. می‌توانید از مطالعه این گونه مطالب صرف نظر کنید. به عنوان مثال اگر یک دوربین فیلم‌برداری دیجیتال (DV Camera) ندارید، نیازی به مطالعه قسمت‌هایی که روش وارد کردن تصویر از این گونه دوربین‌ها را توضیح می‌دهند ندارید.
به هر حال فراموش نکنید که این کتاب یک راهنمای جامع است، نه یک کتاب آموزشی، مزیت کتاب‌های آموزشی نیز در این است که در ارائه مطالب مبتدیان را در نظر می‌گیرند و به همین دلیل ذکر کلیه مطالب و معرفی کلیه دستورهای یک مطالب مبتدیان رادر نظر می‌گیرند و به همین دلیل ذکر کلیه مطالب و معرفی کلیه دستورهای یک نرم افزار به طور جامع و کامل در یک کتاب آموزشی امکان پذیر نیست. شما یک راهنمای جامع در اختیار دارید و اگر کمی صبر . حوصله به خرج دهید با کمک همین کتاب نیز می‌توانید به هدف خود دست پیدا کنید مطمئن باشید که از این کار پشیمان نخواهید شد.

بعضی ها تصور می‌کنند که چون این کتاب با نام Adobe Premire  منتشر می شود باید به گونه‌ای مرتب و فصل‌بندی گردد که دانشجویان سینما و تدوین‌گران برنامه های ویدئویی نیز بتوانند به عنوان  یک کتاب آموزش تدوین از آن بهره ببرند. در پاسخ به این سروران گرامی باید عرض کنم همان طور که از نام این کتاب بر‌می‌آید، هدف گردآوری یک مرجع کامل برای استفاده  از یک نرم‌افزار کامپیوتری بوده است. اگر قصد داشتیم چنین کتابی منتشر کنیم بدون شک نام روش‌های تدوین برنامه‌های ویدئویی با استفاده  از نرم‌افزار Adobe Premire  یا نام مشابه دیگری را برای آن انتخاب می کردیم .
در این صورت در چنین کتابی اصول تدوین برنامه‌ها و روش اجرای آنها با Premire  رامطرح کردیم شما فرض کنید که شخصی بخواهد با استفاده  از کتاب‌های راهنمای نرم‌افزار Photoshop  هنر گرافیک را بیاموزد. فرموش نکنیم که Photoshop صرفا ابزاری است که برای گرافیست‌ها و خبرگان این رشته تهیه شده است و فرض بر این است که کاربران ان با اصول گرافیک آشنا هستند در این صورت این نرم‌افزار به آنها امکان می‌دهد که ایده‌های خود را بسیار راحت‌تر به مرحله اجر در آورند. غرض این که با فراگیری استفاده  از Photoshop یا  Premire  یا خود را گرافیست یا تدوین‌گر سینما ندانیم و این حرفه‌ها را به حرفه‌ای‌ها بسپاریم.

مقاله در مورد Adobe Premire
مقاله در مورد Adobe Premire
محصول: مقاله در مورد Adobe Premire
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 15,000 تومان
حجم فایل: 22 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مقاله در مورد Adobe Premire نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود و خرید مقاله در مورد Adobe Premire ، خرید مقاله در مورد Adobe Premire ، دانلود مقاله در مورد Adobe Premire ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل اهورا ، دانلود رایگان مقاله در مورد Adobe Premire ، رشته کامپیوتر
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی