ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
شات 3d

شات 3d

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 11 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 15,000 تومان

معرفی محصول:
فرمت: ورد قابل ویرایش
تعداد صفحات: 7

مقدمه

شات (shout 3D) 3D

چیز بسیار جدید و بسیار مهیجی است . 3D روشی برای بیان ، انیمیشن های گرافیکی سه بعدی تعاملی (interactive) بدون استفاده از برنامه های افزودنی (phugins) بر روی وب است . تکنولوژی بکار رفته بطور کامل از دیدکار بر نهائی پنهان مانده و او فقط به تماشای یک پنجره سه بعدی بر روی یک صفحه وب می پردازد .

این ویژگی چیز کوچکی نیست و دریچه ای به سوی پیشرفت و بهبود وضع گرافیک های سه بعدی تعاملی بر روی اینترنت است که مدتها طولانی در بلاتکلیفی بسر می بردند . اما ویژگیهای شات 3D واقعا بسیار بیشتر از این حرفها هستند .

ویژگی گرافیک های سه بعدی کامپیوتری ، خواه در بازیها باشند یا در تصاویر تجاری ، آموزشی یا کاربردهای واقعی گرا دیگر ، انجام تعاملهای زمان واقعی (realtime) است . در گذشته ، هنرمندان گرافیک های سه بعدی و برنامه نویسان سه بعدی تعاملی ناچارا با یکدیگر غریبه بودند .

شات 3D با ارائه واسط برنامه نویسی جاوا (javs) که محیطی بسیار واضح و هوشمندانه است ، مکانی فراهم آورده تا تمام هنرمندان کارهای سه بعدی ( طراحان مدل و انیمنش ساز ) بتوانند از طریق آن طراحی و برنامه سازی اعمال تعاملی را فرابگیرند . این نسل جدید از هنرمندان سه بعدی هدایت انقلابی در عرصه گرافیک های سه بعدی را با کمک گرفتن از ریز پردازنده ها قدرتمند ئ سخت افزار های گرافیکی که بر روی کامپیوتر های استاندارد خانگی یافت می شوند بر عهده دارند .

این کتاب تمام هنرمندان سه بعدی کار ، برنامه نویسان گرافیکی و توسعه دهندگان وب را دعوت می کند تا با درکنار هم قرار گرفتن ، اقدام به ایجاد تعامل های سه بعدی نمایند .

شات 3d
شات 3d
محصول: شات 3d
تاریخ به روزرسانی: 1395/6/22
قیمت: 15,000 تومان
حجم فایل: 11 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09360770867
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره شات 3d نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دانلود مقاله شات 3d ، دانلود تحقیق شات 3d ، تحقیق و مقاله شات 3d ، شات 3d چیست؟ ، اهورا فایل ، فروشگاه فایل اهورا ، دانلود رایگان مقاله شات 3d
پشتیبانی: فروشگاه فایل اهورا
09360770867
پشتیبانی
پشتیبانی