ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
روغن خراطین 60 سی سی

روغن خراطین 60 سی سی

فروشنده:
روش ارسال: ارسال مرسوله
نمودار قیمت قیمت برای شما: 105,000 تومان

معرفی محصول:

در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می‌گردید که امروزه اثرات شگفت‌انگیز آن شناخته شده و جایگزین تمامی کرمهای شیمیایی، بوتاکس‌ها و جراحی‌ها که همگی از عوارض بسیاری برخوردار است، شده است.
این روغن مخصوص آقایان و خانم‌ها میباشد و با ماساژ آن روی موضع با افزایش خون رسانی، عضلات موضع مورد نظر با جذب این روغن، تغذیه شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن افزایش می‌یابد.
کار روغن خراطین تغذیه عضلات از راه پوست میباشد. حال این عضله میتواند در هر موضع از بدن و یا صورت چه آقایان و چه خانمها باشد. و حتی در خانمها برای افزایش حجم و سفت کردن سینه نیز، کاریی بسیار خوبی دارد.
این روغن مرغوب ترین نوع موجود، می‌باشد که از غلظت و اثر بخشی بالایی برخوردار است و سالهاست مصرف آن مورد رضایت درخواست کنندگان میباشد.

خواص روغن خراطین:

  • حجم دهنده موضعی
  • بوتاکس طبیعی
  • تغذیه پوست
  • طبیعی ترین راه برای چاق کردن و افزایش حجم گونه ها و صورت
  • طبیعی ترین راه برای افزایش حجم سینه و باسن خانم ها
  • طبیعی ترین راه برای افزایش حجم آلت مردانه
روغن خراطین 60 سی سی
روغن خراطین 60 سی سی
محصول: روغن خراطین 60 سی سی
تاریخ به روزرسانی: 1399/5/6
وزن: 2 کیلوگرم
قیمت: 105,000 تومان
فروشنده:
تلفن فروشنده:
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره روغن خراطین 60 سی سی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خراطین ، حجم دهنده موضعی ، بوتاکس طبیعی ، تغذیه پوست ، چاق کردن و افزایش حجم گونه ها و صورت ، افزایش حجم سینه و باسن خانم ها ، افزایش حجم آلت مردانه
پشتیبانی:
پشتیبانی
پشتیبانی