ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
نرم کننده موی سر تکسو

نرم کننده موی سر تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

نرم کننده مو | حجم: 400 میلی لیتر | مناسب انواع مو

معرفی محصول: برای مراقبت از موی سر، علاوه بر حفظ بهداشت موها به وسیله شستشو، داشتن یک مکمل کارآمد با عصاره های گندم می تواند مسیر حفظ سلامتی را دلپذیرتر کند. نرم کننده مو تکسو باعث لطافت، شانه پذیری بالا، حفظ حالت ارتجاعی موی سر، افزایش میزان مقاومت در برابر اشعه خورشید می شود. ترکیب ویژه نرم کننده مو تکسو نشان می دهد نگاهداشت و بازسازی طراوت پوست یک اتفاق شیرین خواهد بود.

ترکیبات: ستریمونیوم کلراید، ستو استئاریل الکل، کوکامیدو پروپیل بتائین، بهنتریمونیوم کلراید، پی ای جی- 40/ پی ای جی 8 متیل آمینو پروپیل/ هیدروکسی پروپیل دایمتیکون کوپلیمر، مخلوط: فنوکسی اتانول، متیل پارابن، اتیل پارابن، پروپیل پارابن، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، سیتریک اسید، آب دیونیزه، پروتئین هیدرولیز شده گندم.

فواید: این محصول به محض استفاده اثر خود را نشان داده و باعث راحت تر شانه شدن مو می شود. نرم کننده تکسو منافذ مو را تقویت و باعث تثبیت رنگ موها شده و زبری و شکنندگی موها را نیز از بین می برد.

نحوه مصرف: به مقدار لازم از نرم کننده تکسو را روی ساقه موهای مرطوب مالیده، به مدت دو تا سه دقیقه به خوبی موهای خود را ماساژ دهید و آبکشی کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.

نرم کننده موی سر تکسو
محصول: نرم کننده موی سر تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1400/9/15
وزن: 400 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نرم کننده موی سر تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نرم کننده موی سر تکسو ، سلامت مو ، تکسو ، نبض سلامتی ، مراقبت مو ، مو ، نبض66 ، سلامتی ، ماسکانی