ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
اسپری موی دو فاز انار تکسو

اسپری موی دو فاز انار تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

اسپری کراتینه مو دوفاز | حاوی عصاره انار | گیاهی | 250 میلی لیتر

معرفی محصول: از گذشته تا به امروز استفاده از روغن های گیاهی و طبیعی بسیار رایج بوده است. شاید شما هم موهای پر پشت و بلند مادربزرگ ها را که می بینید، سوال برایتان پیش بیاید که در زمان قدیم، بدون شامپوهای متنوع و مراقبت ناکافی، چطور موهای پرپشت و سالم دارند. راز موهای زیبا و سالم آن ها استفاده از روغن های طبیعی بوده. از این رو استفاده از محصولات حاوی مواد طبیعی بسیار توصیه می شود. اسپری کراتین دو فاز تکسو از روغن طبیعی انار تهیه شده است. به دلیل استفاده از روغن طبیعی انار به راحتی جذب شده و آثار چربی روی موها باقی نمی گذارد.

ترکیبات: دایمتیکون و سایکلو پنتا سیلوکسان دایمتیکون، کوکامیدو پروپیل بتائین، ستریمونیوم کلراید، کراتین هیدرولیز شده، سایکلو پنتا سیلوکسان، سدیم کلراید، عصاره انار، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط: متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب دیونیزه، رنگ مجاز آرایشی و بهداشتی.

فواید: روغن های گیاهی علاوه بر درخشان و زیبا شدن موها، باعث تقویت و غذارسانی تارهای مو شده و در بلند مدت موهای سالم تری را به ارمغان می آورد. هسته انار حاوی پونیسیک اسید است که استفاده از آن باعث جوانسازی موی خشک و استحکام فولیکول های مو شده و نرمی و درخشش به آن ها می بخشد. اسپری مو دوفاز تکسو مناسب موهای خشک، آسیب دیده و رنگ شده است. فاز دوم این اسپری حاوی چربی است که برای موهای خشک و آسیب دیده حالت ترمیمی دارد.

نحوه مصرف: برای مصرف کافی است، بعد استحمام روی موهای نم دار مقداری از محلول را اسپری کنید. سپس موهای خود را خشک کنید.سپس شانه يا سشوار کنيد و به حالت دلخواه درآوريد.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.

اسپری موی دو فاز انار تکسو
محصول: اسپری موی دو فاز انار تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1400/9/11
وزن: 250 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اسپری موی دو فاز انار تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اسپری دو فاز انار ، کراتینه مو ، اسپری ، مو ، تکسو ، مراقبت مو ، مو ، سلامتی ، ماسکانی