ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
پودر سماق تکسو

پودر سماق تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: سماق یک ادویه متداول در بسیاری از کشورهای خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است. در غذاهای حاوی گوشت، سبزیجات و برنج استفاده می شود و طعمی ترش به آن ها می بخشد. به دلیل این که طبیعت سماق سرد و خشک است، مصرف آن در فصل تابستان برای افراد گرم مزاج بسیار موثر است. سماق می تواند با ادویه های دیگری چون فلفل فرنگی شیرین، فلفل چیلی، آویشن و زیره ترکیب شود. می توان سماق را روی مرغ و ماهی پاشید یا در ترکیبات یک چاشنی یا سس استفاده کرد. پودر سماق تکسو در بسته بندی 280 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: پودر سماق.

فواید: سماق خواص ضد میکروبی بسیار قوی دارد و به همین دلیل باید با گوشت خورده شود. سماق هم چنین به هضم غذای سنگینی مثل کباب کمک می کند. به دلیل ضد کلسترول بودن می تواند همراه خوبی برای کباب باشد. از آن جا که گوشت مورد استفاده برای طبخ کباب چرب است، سماق موجب کاهش کلسترول و جذب چربی موجود در آن می شود.

نحوه مصرف: پودر سماق کاربردهایی مشابه آب لیمو دارد و به عنوان یک عامل ترش کننده به کار می رود.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

پودر سماق تکسو
محصول: پودر سماق تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1400/7/21
وزن: 280 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پودر سماق تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پودر سماق ، سماق ، ادویه ، چاشنی ، طعم دهنده غذا ، تکسو ، نبض سلامتی