ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
پودر گلپر تکسو

پودر گلپر تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: دانه گلپر مشابهی از نظر بو و مزه ندارد. این دانه خوش عطر طعم خاص و تندی دارد که از گذشته تا به حال در آشپزی و حتی درمان ناراحتی های گوارشی استفاده می شده است. گلپر را پودر می کردند و به عنوان ادویه به طور مستقیم یا همراه با سایر ادویه ها در ترشی یا در غذا می ریختند. گیاه گلپر در غذاهای ایرانی و ایتالیایی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. پودر گلپر در سوپ ها نیز استفاده شده و قبل از سرو کردن برخی میوه ها روی آن ها پاشیده می شود. گلپر هم چنین در سالادهای مختلف از جمله در تایلند و روسیه به کار می رود. گلپر از ادویه های ثابت مورد استفاده در ترشی ها است. پودر گلپر تکسو در بسته بندی 250 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: پودر گلپر

فواید: از مصارف دارویی گلپر می توان تسکین درد و نفخ معده، اشتها و سیستم گوارشی سالم اشاره کرد.طبع گلپر و نمک گرم بوده و با متعادل کردن انار، عوارض سردی آن را از بین می برد.

نحوه مصرف: به میزان لازم از ادویه به غذایتان اضافه کنید. البته مقدار را مشخص نکردیم تا شما بر اساس ذائقه خود کم یا اضافه کنید.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

پودر گلپر تکسو
محصول: پودر گلپر تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1400/7/21
وزن: 250 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پودر گلپر تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پودر گلپر ، گلپر ، گل پری ، طعم دهنده غذا ، تکسو ، نبض سلامتی ، نبض66