ارزون سرا



خریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
پودر وانیل خالص تکسو

پودر وانیل خالص تکسو

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

پودر وانیل خالص تکسو:

Vanilla planifoliaمیوه گیاهی است، به نام وانیل. عطر دل پذیر و طعم وانیل، آن را به عنصر ضروری در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی تبدیل کرده است. اغلب در تهیه دسر، پودینگ و شیرهای طعم دار و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از آن برای شیرین کردن و طعم دادن به قهوه، ماست، بستنی، نوشابه ، کیک و مواد غذایی پخته شده، استفاده می کنند.

وانیل اصل، به شکل یک چوب یا غلاف باریک سیاه رنگ است. باید آن را به وسیله یک چاقوی تیز شکافت و با پشت چاقو، خمیر درون آن را درآورد و به سس یا خمیر اضافه کرد.

بر اساس آزمایشات، مولکول های وانیل عملکرد پوست را تحریک می کنند که باعث تسریع در رشد پوست می شود. متخصصان اظهار کردند: مولکول های وانیل در انسجام پوست، فرآیند جذب آب، طراوت، تازگی و استحکام پوست موثر هستند.

در شرایطی که از وانیل (یا وانیلین) به مقدار زیاد استفاده شود، امکان پیش آمدن حالت هیپنوز و بی حسی کامل وجود دارد. وانیلین در مواردی نیز، اثراتی مشابه کافئین از خود نشان می دهد که تاثیر آن بر سیستم عصبی و فشار خون، بسیار شبیه به اثر کافئین است.

پودر وانیل خالص تکسو
محصول: پودر وانیل خالص تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1401/5/26
وزن: 70 گرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پودر وانیل خالص تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: وانیل ، پودر وانیل ، پودر کیک ، طعم وانیل ، تکسو ، نبض66