ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
لوسیون روشن کننده بدن‌

لوسیون روشن کننده بدن‌

وضعیت:
فروشنده: نبض سلامتی
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

لوسیون روشن کننده بدن مناسب انواع پوست

معرفی محصول:

لوسیون روشن کننده بدن ماسکانی دارای ترکیباتی جهت کاهش رنگدانه سازی و روشن تر نمودن پوست است که تیرگی پوست، ناشی از عوامل مختلف را بهبود می بخشد. ترکیبات اصلی لوسیون بدن، نسبت به کرم سبک تر بوده و چربی کمتری دارد.
نیاسینامید موجود در لوسیون دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است و با کاهش تولید چربی پوست، از بروز آکنه های التهابی پیشگیری نموده و ترکیبی موثر در جهت رفع قرمزی پوست می باشد.

بوتیل رزورسینول موجود در لوسیون با مهار فعالیت آنزیم تیروزیناز و کاهش تولید ملانین(لک) تاثیر روشن کنندگی قابل توجهی روی پوست دارد. این ترکیب ضرری برای سلول ها ندارد و ایجاد حساسیت نمی کند.

ویتامین B5 موجود در لوسیون قدرت نفوذ بالایی در پوست دارد. این ماده به دلیل قابلیت جذب آب و نگهداری آن، به عنوان یك مرطوب کننده قوی عمل میکند . دکسپنتانول(پُرو ویتامین B5 که پس از نفوذ به داخل سلول تبدیل به ویتامین B5 یا اسید پانتوتنیک میشود) باعث تحریک سلول هایی می شود که در امر رطوبت رسانی سهم بسزایی دارند و از این طریق مانع از تیرگی پوست در نتیجه کمبود رطوبت می شود.

آربوتین موجود در لوسیون، ترکیبی شیمیایی است که با اثر روشن کنندگی قوی خود منجر به برطرف شدن لک های ناشی از نور خورشید، بارداری، افزایش سن و جای زخم ها و جوش ها می گردد.

ویتامین E موجود در لوسیون، به طور قابل توجهی مولکول های ناپایدار ی که بعد از قرار گرفتن در معرض نورخورشید ایجاد میشود را کاهش می دهد و مانع از ایجاد تیرگی بر روی پوست می شود.

روغن آرگان موجود در این لوسیون، حاوی مقادیر زیادی از اسیدهای چرب می باشد که در مقابل عمل اکسیده شدن بسیار مقاوم می باشند. این روغن به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی ویتامینA، پوست را به خوبی تغذیه می کند و با مرطوب نگه داشتن آن، الاستیسیته پوست را افزایش می دهد.

ویتامین C موجود در لوسیون، یک ماده روشن کننده موثر است و لک های پوستی ناشی از رادیکال های آزاد را از بین می برد.

ترکیبات :

آب دیونیزه ، نیاسینامید ، ایزواستئاریل ایزواستئارات، پتاسیم ستیل فسفات، ستیل بهنات، بهنیک اسید، ستیل الکل، ایزوآمیل لورات، اتیل هگزیل پالمیتات، آلفا آربوتین، روغن آرگان (آرگانیا اسپینوزا)، کلاژن هیدرولیز شده، بوتیل رزورسینول، توکوفریل استات، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، آسکوربیل گلوکوزید، دکسپانتنول، آلانتویین، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی

فواید:

حاوی مواد روشن کننده جهت کاهش رنگدانه سازی و روشن تر نمودن پوست / بهبود تیرگی پوست ناشی از تابش نور خورشید / دارای مواد آنتی اکسیدان طبیعی جهت حذف رادیکال های آزاد/ حفظ شادابی و رطوبت و لطافت پوست

روش مصرف:

مقداری از لوسیون بدن را در نقاط مورد نظر پوست پخش کرده و تا جذب شدن کامل لوسیون ماساژ دهید.

نحوه نگهداری:

از نور مستقیم خورشید و دسترس کودکان محافظت شود.

در جای خشک و خنک در دمای 10تا 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

منع مصرف:

از تماس با چشم ها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود .

لوسیون روشن کننده بدن‌
محصول: لوسیون روشن کننده بدن‌
تاریخ به روزرسانی: 1400/3/1
وزن: 2 کیلوگرم
فروشنده: نبض سلامتی
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره لوسیون روشن کننده بدن‌ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: لوسیون روشن کننده بدن‌ ، روشن کننده بدن ، رفع تیرگی پوست ، تکسو ، ماسکانی ،