ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5

ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

‍ ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5


ویژگی کالا : حاوی روغن دانه ماکادمیا ، دارای کراتین هیدرولیزشده ، فاقدپارابن،افزایش رطوبت حجم کالا : 400 میلی لیتر


ماسک مو با آبکشی مناسب موهای خشک وآسیب دیده ماسکانی


معرفی محصول:


ماسک موی با آبکشی مخصوص موهای خشک و آسیب دیده ماسکانی حاوی روغن گیاهی ماکادمیا بوده و موجب درخشندگی و از بین رفتن خشکی موها می گردد. ترکیبات موجود در این ماسک با افزایش نرمی و شانه پذیری موها ، از آسیب آن ها جلوگیری می نماید.


روغن ماکادمیا موجود در محصول یکی از غنی ترین روغن های گیاهی است که سرشار از اسیدهای چرب اشباع نشده امگا 3، 6و 9 و ویتامینEمی باشد. اسید اولوئیک و اسید لفیولیک موجود در این روغن از خانواده امگا 6می باشند که شباهت زیادی به ترشحات غدد چربی پوست سر دارند. به همین دلیل روغن ماکادمیا برای درمان خشکی مو و موخوره به کار می رود. این روغن همچنین دارای خاصیت کراتین سازی بوده و ریشه مو را به صورت عمیق تغذیه کرده و به رشد مجدد آن ها کمک می کند.


دکسپنتانول یا ویتامین B5 که نقش مهمی در درخشندگی و نرم کنندگی مو دارد، پوست سر را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن مو جلوگیری می کند. این ویتامین به تقویت و ضخیم شدن مو و همچنین به حفظ شادابی ساقه مو کمک فراوانی می کند.


کراتین نوعی پروتئین است که به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا وز دارند، وجود ندارد. کراتین موجود در این محصول با تأمین مقدار مورد نیاز مو، موجب نرم و صاف شدن آن ها می گردد.


این محصول از انواع سیلیکون های نرم کننده مو نظیرآمودایمتیکون بهره می برد که به ساختار مو متصل شده و باعث ترمیم آن می شوند. نرم کننده های کاتیونی موجود در محصول با اتصال به بافت مو از خشک شدن آن جلوگیری می کنند.


ترکیبات:


آب دیونیزه ، کواترنیوم- 91، ستریمونیوم متوسولفات ، ستئاریل الکل ، آمودایمتیکون ، ستریمونیوم کلراید ، تریدست- 12، روغن دانه ماکادمیا ، کراتین هیدرولیز شده ، ستیل الکل ، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید ، سدیم پی سی آ ، گلیسرین ، فنوکسی اتانول ، اتیل هگزیل گلیسرین ، دکسپانتنول ، الانتویین ، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی


فواید:


حفاظت از موهای خشک و آسیب دیده / افزایش طراوت، شادابی و درخشندگی موها / مناسب جهت رطوبت رسانی و حالت پذیری موها / فاقد پارابن


روش مصرف:


مقداری از ماسک مو را به طور یکنواخت بر روی موی تمیز و مرطوب ریخته و به مدت 2 تا 4 دقیقه به آرامی آن را روی مو و پوست سر ماساژ دهید. پس از 5 دقیقه موهای خود را با آب گرم بشویید.


نحوه نگهداری:


در جای خشک و خنک و در دمای10تا 30 درجه سانتیگراد نگهداری شود.


از نور مستقیم خورشید و از دسترس کودکان محافظت شود.


منع مصرف:


از تماس با چشم ها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود .

ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5
محصول: ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5
تاریخ به روزرسانی: 1401/6/18
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ماسک مو ، روغن ماکادمیا ، ویتامین B5