ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
چای کیسه ای گل گاو زبان تکسو

چای کیسه ای گل گاو زبان تکسو

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: گیاه گل گاوزبان، گل های زیبا بنفش رنگی دارد که پس از خشک شدن به صورت چای مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از دم کردن چای گل گاوزبان با چکاندن چند قطره آبلیمو تازه، شاهد تغییر رنگ چشمگیر این نوشیدنی می شوید. گل گاوزبان موجود در تي بگ هاي تکسو از بهترين مزارع قزوين که بزرگترين توليدکننده اين گياه در ايران است، تهيه شده است. چای کیسه ای گل گاوزبان تکسو تهیه شده از مواد اولیه مرغوب است و در کیسه های لفافدار با استانداردهای روز دنیا بسته بندی می شود.

ترکیبات: چای سیاه باروتی، گل گاو زبان.

فواید: گل گاوزبان گياهي دارویی است که تقريبا تمامي اجزای آن، اعم از گل ها و برگ ها و دانه هاي آن به عنوان دارو استفاده مي شود. گل گاو زبان داراي طبيعت گرم و اثر نشاط آور، تقویت کننده بدن و آرامش بخش است. گل گاوزبان تقویت کننده اعصاب، روان و حواس پنجگانه است. اختلال حواس را درمان می کند. به همراه کمی لیمو عمانی و عسل، برای درمان سرماخوردگی، تنگی نفس و گلودرد مفید است. سرفه های فصل سرما را درمان می کند و به صورت مرهمی قوی عمل می کند.

نحوه دم کردن: برای دم کردن چای گل گاوزبان کیسه ای تکسو، کافی است چای کیسه ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.

وزن 45 گرم

چای کیسه ای گل گاو زبان تکسو
محصول: چای کیسه ای گل گاو زبان تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/15
وزن: 10 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چای کیسه ای گل گاو زبان تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: چای ، تکسو ، چای تکسو ، چای کیسه ای ، چای کیسه ای تکسو ، چای کیسه ای گل گاو زبان ، چای کیسه ای گل گاو زبان تکسو ، چای گل گاو زبان ، چای گل گاو زبان تکسو