ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
چای کیسه ای بهارنارنج تکسو

چای کیسه ای بهارنارنج تکسو

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: بهار نارنج شکوفه درخت نارنج است که در عطرسازی و ساخت انواع اسانس و دمنوش های ویژه کاربرد دارد. چای بهارنارنج یکی از فرآورده های گل بهارنارنج است که طبع گرمی دارد. چای کیسه ای بهارنارنج تکسو تهیه شده از مواد اولیه مرغوب است و در کیسه های لفافدار با استانداردهای روز دنیا بسته بندی می شود.

ترکیبات: چای سیاه باروتی، بهارنارنج.

فواید: نوشیدن این چای تاثیر مستقیمی روی سیستم عصبی دارد و آرام بخش است. خستگی و استرس یک روز کاری سخت را از بدن دور می کند. به رفع مشکل بی خوابی و کم خوابی کمک می کند. در کاهش شدت علائم یائسگی موثر است. به تسكین دردهای ناشی از نفخ معده كمك كند. سردردهای عصبی و همچنین میگرنی را کاهش می دهد.

نحوه دم کردن: برای دم کردن چای بهار نارنج کیسه ای تکسو، کافی است چای کیسه ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.

وزن:45گرم

چای کیسه ای بهارنارنج تکسو
محصول: چای کیسه ای بهارنارنج تکسو
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/15
وزن: 10 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چای کیسه ای بهارنارنج تکسو نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: چای ، تکسو ، چای تکسو ، چای کیسه ای ، چای کیسه ای تکسو ، چای کیسه ای بهارنارنج ، چای کیسه ای بهارنارنج تکسو ، چای بهارنارنج ، چای بهارنارنج تکسو