ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
ادویه  فرانسوی

ادویه فرانسوی

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
قیمت: 29,975 تومان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: برای آشپزی به سبک فرانسوی ها، به ادویه مخصوص فرانسوی نیاز داریم. آن ها برای تهیه انواع غذاها، چاشنی های مخصوص به خود را به کار می برند. آن ها در تهیه غذاها از ادویه های تازه و ترکیب آن با گیاهان معطر، چاشنی های فوق العاده ای خلق می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های این چاشنی ها، ترکیب مناسب و به اندازه پودرها و گیاهان برای طعم دار کردن انواع غذا است. از این ادویه برای تهیه انواع پاستا، لازانیا، پیتزا و دیگر غذاهای فرانسوی استفاده می شود. ادویه فرانسوی تکسو در بسته بندی 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: میوه جوز، فلفل سیاه، دارچین، رزماری، مرزه، رازیانه، آویشن، میخک، ریحان، اسطوخودوس، مرزنجوش و...

فواید: یکی از حسن های استفاده از ادویه های ترکیبی، کاهش مصرف نمک است. ادویه ها طعم غذا را پوشش می دهند و دیگر نیازی به استفاده از نمک نیست.
وزن : 80 گرم

ادویه  فرانسوی
محصول: ادویه فرانسوی
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/13
وزن: 10 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ادویه فرانسوی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادویه ، تکسو ، ادویه تکسو ، ادویه فرانسوی ، ادویه فرانسوی تکسو ، فرانسوی ، فرانسوی تکسو ،