ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
گرد  لیمو کوچک

گرد لیمو کوچک

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
قیمت: 19,947 تومان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

معرفی محصول: گرد لیمو در واقع پودر لیمو خشک شده است و در آشپزی به عنوان چاشنی انواع خورش ، خوراک ، کباب و پلو کاربرد دارد. طعم عالی و منحصر به فردی به غذاها می بخشد.گرد لیمو مزه ای ترش دارد و برای کاهش مصرف نمک نیز استفاده می شود. طعم قوی گرد لیمو، کمبود نمک در غذا را جبران کرده و برای افرادی که در رژیم خود منع مصرف نمک دارند، توصیه می شود. از این چاشنی ترش مزه برای طعم دار کردن انواع خورش، آب گوشت، سوپ ، کباب و ماهی به کار می رود. گرد لیمو کوچک تکسو در بسته بندی 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می توانید تعیین کنید.

ترکیبات: پودر لیمو خشک شده.

فواید: گرد لیمو تمام خواص لیمو از جمله ویتامین c را دارد. خنک کننده، اشتهاآور، ضدعفونی کننده و مقوی معده است. مسکن سردرد، التیام دهنده سرفه و سرماخوردگی است. این چاشنی به دلیل مواد آنتی اکسیدانی، ضد سرطان شناخته شده است.
وزن : 80 گرم

گرد  لیمو کوچک
محصول: گرد لیمو کوچک
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/13
وزن: 10 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره گرد لیمو کوچک نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادویه ، تکسو ، ادویه تکسو ، گرد لیمو کوچک ، گرد لیمو کوچک تکسو ، گردلیمو ، گرد لیموتکسو