ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
وانیل  خالص

وانیل خالص

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
قیمت: 79,570 تومان
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

پودر وانیل خالص تکسو:

Vanilla planifoliaمیوه گیاهی است، به نام وانیل. عطر دل پذیر و طعم وانیل، آن را به عنصر ضروری در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی تبدیل کرده است. اغلب در تهیه دسر، پودینگ و شیرهای طعم دار و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از آن برای شیرین کردن و طعم دادن به قهوه، ماست، بستنی، نوشابه ، کیک و مواد غذایی پخته شده، استفاده می کنند.
وانیل اصل، به شکل یک چوب یا غلاف باریک سیاه رنگ است. باید آن را به وسیله یک چاقوی تیز شکافت و با پشت چاقو، خمیر درون آن را درآورد و به سس یا خمیر اضافه کرد.

بر اساس آزمایشات، مولکول های وانیل عملکرد پوست را تحریک می کنند که باعث تسریع در رشد پوست می شود. متخصصان اظهار کردند: مولکول های وانیل در انسجام پوست، فرآیند جذب آب، طراوت، تازگی و استحکام پوست موثر هستند.
در شرایطی که از وانیل (یا وانیلین) به مقدار زیاد استفاده شود، امکان پیش آمدن حالت هیپنوز و بی حسی کامل وجود دارد. وانیلین در مواردی نیز، اثراتی مشابه کافئین از خود نشان می دهد که تاثیر آن بر سیستم عصبی و فشار خون، بسیار شبیه به اثر کافئین است.
وزن : 70 گرم

وانیل  خالص
محصول: وانیل خالص
تاریخ به روزرسانی: 1399/12/13
وزن: 10 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره وانیل خالص نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادویه ، تکسو ، ادویه تکسو ، وانیل خالص ، وانیل ، وانیل خالص تکسو ، وانیل تکسو