ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت

ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت

200ml

معرفی محصول :

ژل شستشوی پوست صورت ضدلک ماسکانی، یکی از انواع پاک کننده صورت برای پوستهای دارای لک ناشی از آفتاب سوختگی و بارداری است. ترکیب متناسب این ژل به همراه مواد ضدلک مناسب به کار رفته در این محصول مانع از تجمع رنگدانه های پوستی میشود. این ژل فاقد پارابن و مواد شوینده سولفات دار است و باخاصیت روشن کنندگی و ضدلک درخود، که حاوی میزان بالایی از انواع ویتامین و روشن کنندها میباشد به شفاف شدن پوست، کاهش و رفع لک و نقاط تیره کمک کرده و رنگ پوست را بهبود می بخشد.

WHITONYL موجود در ژل عصاره ای از جلبک قرمز پالمریا پالمتا است که با تحت تأثیر قراردادن ملانوسیتها که سلولهای تولیدکننده هرنگدانه درپوست میباشند،باعث روشن شدن پوست میگردد.

عصاره شیرین بیان موجود در ژل دارای ماده موثره گلابریدیناست، این ماده مؤثره موجود در ریشه گیاه شیرین بیان ، اثرات ضدالتهابی داشته و تیروزیناز، آنزیم اصلی تولید رنگدانه درپوست را مهار میکند.

لیکوئیریتین ماده مؤثره دیگری است که در این عصاره وجود دارد که تیروزیناز را مهار نمی کند اما به پخش شدن و محوشدن ملانینو رنگدانه های موجود در پوست کمک میکند.

نیاسینامید یا ویتامین B3 موجود در ژل سلولهای پوست را بازسازی و از آنها در برابر آسیب ناشی از اشعه ماوراءبنفش محافظت می کند. این ویتامین میتواند به دلیل افزایش تولیدکلاژن درپوست، درروشن کردن لکه های تیره پوست (هایپرپیگمنتیشن) مفید باشد.

ویتامین C یا آسکوربیک اسید موجود در ژل برای رفع لک ها مناسب میباشد و یک ماده ضدلک مناسب با منشا طبیعی است.

ترکیبات:

آبدیونیزه،سدیم لوریل گلوتامات،لوریلگلوکوزید،سدیم کوکوآمفواستات،کوکوگلوکوزید،گلیسریل اولئات،کوکوآمیدوپروپیل هیدروکسی سولتین،گلیسرین،نیاسینامید،سدیم پی سی آ،عصاره پالماریاپالماتا،عصاره برگ شیرین بیان،پتاسیم سوربات،سدیم بنزوات،آسکوربیل گلوکوزید،پانتنول،زینک پیسیا،اسانس،سیتریک اسید،سیترات سدیم، توکوفریلاستات،دی سدیم ادت آ،اسانس مجازآرایشی بهداشتی.

فواید :

پاک کننده پوست از آلودگی ها، چربی ها و آلاینده ها / شفاف کننده پوست وکمک به رفع لک وتیرگی پوستی / حفظ رطوبت وجلوگیری ازخشکی پوست / حاوی شوینده ملایم وسازگار با پوست / فاقد پارابن و مواد صابونی

روش مصرف:

صورت را با کمی آب مرطوب نمایید. مقدار مناسبی از ژل را با حرکات دورانی روی صورت ماساژ دهید و کاملاً با آب بشویید.

روش نگهداری :

از نور مستقیم خورشید، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شود.

در دمای10 تا 30 درجه نگهداری شود .

از تماس با چشم ها خوداری شود، در صورت تماس اتفاقی با چشم ها آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید.

ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت
ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت
ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت
محصول: ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت
تاریخ به روزرسانی: 1401/4/19
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ژل شستشوی روشن کننده پوست صورت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ژل شستشو ، زیبایی ، پوست