ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
محلول پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوش دار

محلول پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوش دار

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

محلول پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوش دار

200ML

معرفی محصول : پوست افراد معمولا پس از شستشو و پاک کردن دچار عدم تعادل pH می شودکه برای سلامت پوست زیان آور است. لوسیون پاک کننده پوست یا به اصطلاح بهتر تونر پوست صورت با تنظیم کردن pH پوست، وظیفه متعادل کردن پوست را بر عهده دارد. این فرآورده مناسب برای پوست چرب و جوش دار ، باقی مانده مواد آرایشی را بطور کامل از سطح پوست پاک نموده، با تنظیم ترشحات غدد سباسه پوست و جلوگیری از رشد باکتری ها از تشکیل آکنه ممانعت به عمل آورده و با تامین رطوبت مورد نیاز پوست صورت سبب سلامت و زیبایی و شادابی پوست می گردد.

نیاسینامید موجود در محلول پاک کننده یکی از ترکیبات عالی برای مراقبت از پوست است.

P-REFINYL موجود در این محلول یک ترکیب بیولوژیکی منحصر به فرد برای تنظیم منافذ پوستی می باشد. این ترکیب تولید بیش از حد چربی پوست را کنترل می کند .

PROPOLIS EXTRACT یا بره موم موجود در این محلول با خواص آنتی باکتریال خود در این محصول مانع از ایجاد آکنه در پوست صورت می گردد. سدیم PCA و زینک PCA به عنوان مرطوب کننده های قوی در این فرآورده استفاده گردیده است.

ترکیبات :

آب دیونیزه ، نیاسینامید ، عصاره پروپولیس ، عصاره دانه لنس اسکولتنا، پی ای جی 6 کاپریلیک تری گلیسرید ، کاپریلیل گلوکوزید ، گلیسرین ، سدیم پی سی آ ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، پلی سوربات 20 ، زینک پی سی 1 ، کافئین ، پانتنول ، پیروکسیدین هیدروکلرید ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی ، آلانتوئین .

فواید :

پاک کننده پوست از آلودگی ها ، چربی ها و آلاینده ها / کاهش قطر منافذ باز پوست / تنظیم چربی پوست و بهبود علایم آکنه (ﺟﻮش ﺻﻮرت) / حفظ رطوبت وجلوگیری از خشکی پوست / پاک کننده آرایش صورت حتی آرایش های غلیظ

نحوه استفاده :

ﭘــﺪ ﭘﻨﺒــﻪ ای را ﺑــﻪ ﻣﺤﻠــﻮل ﭘــﺎک ﮐﻨﻨــﺪه آﻏﺸــﺘﻪ ﻧﻤﺎییﺪ و ﺑــﻪ آراﻣﯽ ﺑﺎ ﺣﺮﮐﺎت دوراﻧﯽ ﭘﻮﺳﺖ ﺻﻮرت را ﺗﻤﯿﺰ ﻧﻤﺎییﺪ.

نحوه نگهداری :

از نور مستقیم خورشید ، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شود .

در دمای 10 تا 30 درجه نگهداری شود .

از تماس با چشم ها خودداری شود . در صورت تماس احتمالی با چشم ها ، آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید .

محلول پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوش دار
محصول: محلول پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوش دار
تاریخ به روزرسانی: 1401/7/25
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره محلول پاک کننده مناسب پوست های چرب و جوش دار نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پاک کننده ، زیبایی ، پوست