ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت

محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت

گارانتی: در صورت خراب بودن بسته بندي تا سه روز مرجوعي پذيرفته مي شود.
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 98,000 تومان

معرفی محصول:

محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت

200 MIL

معرفی محصول :

پوست دارای رنگدانه هایی به نام ملانین است که توسط سلول های ملانوسیت ساخته می شود. لک صـورت یا ملاسـما عـارضه پوستی شـایعی است که از تجمع این رنگدانه ها در یک نقطه ایجاد می شود. این عارضه به صورت لکه های قهـوه ای روشن تا تیره بر روی گونه ها ، پیشانی و چانه و لب بالا اکثراً دو طرفه و قرینه دیده می شود. این فرآورده مناسب برای پوست دارای لک و تیرگی ، باقی مانده مواد آرایشی را بطور کامل از سطح پوست پاک نموده و با تامین رطوبت و مواد مغذی مورد نیاز پوست صورت سبب رفع لک و تیرگی پوست و زیبایی و جوانی پوست می گردد.

WHITONYL موجود در محلول عصاره ای از جلبک قرمز پالمریا پالمتا به دست آمده است که با تحت تأثیر قرار دادن ملانوسیت ها که سلولهای تولیدکننده رنگدانه در پوست می باشند، باعث روشن شدن پوست می گردد.

عصاره شیرین بیان موجود در محلول دارای ماده موثره گلابریدین است ، این ماده مؤثره موجود در ریشه گیاه شیرین بیان، اثرات ضدالتهابی داشته و تیروزیناز، آنزیم اصلی تولید رنگ دانه در پوست را مهار می کند.

لیکوئیریتین ماده مؤثره دیگری است که در این عصاره وجود دارد که تیروزیناز را مهار نمی کند اما به پخش شدن و محو شدن ملانین و رنگدانه های موجود در پوست کمک می کند.

نیاسینامید یا ویتامینB3 می تواند به دلیل افزایش تولید کلاژن در پوست، در روشن کردن لکه های تیره پوست (هایپر پیگمنتیشن) مفید می باشد. ویتامین C یا آسکوربیک اسید موجود در محلول برای رفع لکه ها مناسب می باشد و یک ماده ضدلک مناسب با منشا طبیعی است .

ترکیبات :

آب دیونیـزه، پی ای جی 6 کاپریلیک کاپریک تری گلیسـرید، عصاره پالماریا پالماتـا، کاپریلیـل گلوکوزیـد، عصـاره بـرگ شـیرین بیـان، گلیسـرین، نیاسـینامید، پتاســیم ســوربات، ســدیم بنــزوات، ســدیم پــی ســی آ، پلــی ســوربات 20 ، آســکوربیل گلوکوزیــد، کافئیــن، پانتنــول، پیروکســیدین هیدروکلریــد، ســدیم هیالورونات، اسانس مجاز آرایشی، آلانتوئین، سدیم متا بی سولفیت.

فواید :

پاک کننده پوست از آلودگی ها ، چربی ها و آلاینده ها / کمک به رفع لک ها و تیرگی های پوستی / شاداب کننده و تسکین کننده و مرطوب کننده پوست / پاک کننده آرایش صورت حتی آرایش های ضد آب / فاقد پارابن و مواد شیمیایی آسیب رسان پوست

روش ﻣﺼـــﺮف:

ﭘــﺪ ﭘﻨﺒــﻪ ای را ﺑــﻪ ﻣﺤﻠــﻮل ﭘــﺎک ﮐﻨﻨــﺪه آﻏﺸــﺘﻪ ﻧﻤﺎییﺪ و ﺑــﻪ آراﻣﯽ ﺑﺎ ﺣﺮﮐﺎت دوراﻧﯽ ﭘﻮﺳﺖ ﺻﻮرت را ﺗﻤﯿﺰ ﻧﻤﺎییﺪ.

نحوه نگهداری :

از نور مستقیم خورشید ، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شود .

در دمای 10 تا 30 درجه نگهداری شود .

از تماس با چشم ها خودداری شود . در صورت تماس احتمالی با چشم ها ، آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید .

محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت
محصول: محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت
تاریخ به روزرسانی: 1401/6/18
وزن: 3 کیلوگرم
گارانتی: در صورت خراب بودن بسته بندي تا سه روز مرجوعي پذيرفته مي شود.
قیمت: 98,000 تومان
تلفن فروشنده: 09128369913 - 09128369913
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره محلول پاک کننده و روشن کننده پوست صورت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پاک کننده ، روشن کننده ، زیبایی ، پوست
پشتیبانی: شرکت بین المللی تکسو
09128369913 - 09128369913
پشتیبانی
پشتیبانی