ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
پک هدیه پذیرایی (9 عددی)

پک هدیه پذیرایی (9 عددی)

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

پک هدیه پذیرایی (9 عددی)

معرفی محصول: پک هدیه پذیرایی تکسو، شامل 9 محصول چای کیسه ای است که با ظاهری شیک و سفید رنگ طراحی شده است. این محصول ویژه را می توانید در مهمانی ها، جلسات و به عنوان هدیه استفاده کنید. در هر بسته بندی 9 محصول ده عددی وجود دارد. با خرید یک پک هدیه پذیرایی تکسو، می توانید از خواص بی شماری بهره مند شوید.
ترکیبات: چای کیسه ای بلوبری، چای کیسه ای قهوه، چای کیسه ای بهارنارنج، چای کیسه ای هل، چای کیسه ای دارچین، چای کیسه ای زنجبیل، چای کیسه ای سبز و زیره، چای کیسه ای کلاسیک و چای کیسه ای معجون.
فواید: علاوه بر این که از خواص تک تک چای ها می توانید بهره مند شوید، از بسته بندی زیبای آن نیز استفاده می کنید و نیازی به استفاده از یک ظرف دیگر ندارید. دیگر نیازی به تعویض ظرف ندارید و چون کسی به چای ها دست نمی‎زند، از پاکیزگی آن هم مطمئن خواهیم بود.
پک هدیه پذیرایی (9 عددی)
محصول: پک هدیه پذیرایی (9 عددی)
تاریخ به روزرسانی: 1401/1/26
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پک هدیه پذیرایی (9 عددی) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: چای کیسه ای ، چای ، بلوبری ، قهوه ، بهارنارنج ، هل ، دارچین ، زنجبیل ، سبز و زیره ، کلاسیک ، معجون