ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
پودر قهوه میکس تلخ

پودر قهوه میکس تلخ


گارانتی: در صورت خراب بودن بسته بندي تا سه روز مرجوعي پذيرفته مي شود.
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 88,290 تومان

معرفی محصول:
پودر قهوه میکس تلخ
وزن: 250 گرم
ترکیبات: 60 درصد قهوه ربوستا و 40 درصد قهوه عربیکا
پودر قهوه میکس تلخ پاگانی از میزان کافئین بالاتری نسبت به دیگر محصولات پاگانی برخوردار است. درصد ربوستای بالای این محصول طعم تلخ‌تری ایجاد می‌کند که البته برای دوست داران قهوه تلخی بیشتر برابر با شیرینی بیشتر است. قهوه میکس تلخ پاگانی را می‌توانید با دستگاهی به نام موکاپات "Moka pot" تهیه کنید. این ابزار با نام‌های نظیر قوری اسپرسو یا موکا نیز شناخته شده است. این ابزار وسیله‌ای خوبی برای تهیه نوشیدنی قهوه اسپرسو به صورت دستی است. در این روش آب داغ تحت فشار از میان پودر قهوه عبور می‌کند و بعد از عمل استخراج در ظرف بالایی ریخته می‌شود. وسایلی که شما در این روش نیاز دارید: یک کتری آب داغ، موکاپات و پودر قهوه میکس تلخ است.
1. در ابتدا آب را داخل یک کتری جوش آورید.
2. موکاپات را باز کرده و آب جوش را داخل مخزن آب و تا زیر سوپاپ پر کنید.
3. پودر میکس تلخ پاگانی را داخل قیف ریخته و انتهای قیف را به روی سطح بکوبید تا پودر کاملا مسطح شود. این کار را تکرار کنید تا داخل قیف کامل پر شود.
4. بدون اینکه پودر را بکوبید یا فشار دهید، قیف را داخل ظرف قرار دهید. در این مرحله از بودن واشر نیز سر جای خود اطمینان حاصل کنید.
5. قسمت بالایی ظرف موکاپات را به قسمت پایین متصل کنید و آن را بر روی اجاق قرار دهید.
6. بعد از چند دقیقه آب از ظرف پایین تحت فشار به سمت بالا حرکت می‌کند و این موضوع با صدا که از فشار آب حاصل می‌شود کاملا قابل تشخیص است.
7. بعد از شنیدن صدا 10 الی 15 ثانیه طول می‌کشد که فرآیند استخراج و انتقال آب جوش صورت بگیرد. در این مرحله ظرف را از روی اجاق برداشته و 10 ثانیه دیگر صبر کنید تا صدا فروکش کند.
پودر قهوه میکس تلخ
پودر قهوه میکس تلخ
محصول: پودر قهوه میکس تلخ
تاریخ به روزرسانی: 1399/2/11
وزن بسته بندی: 2 کیلوگرم
گارانتی: در صورت خراب بودن بسته بندي تا سه روز مرجوعي پذيرفته مي شود.
قیمت: 88,290 تومان
تلفن فروشنده: 09128369913 - 09128369913
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره پودر قهوه میکس تلخ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: پودر قهوه، میکس تلخ
پشتیبانی: شرکت بین المللی تکسو
09128369913 - 09128369913
پشتیبانی