ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
پودر قهوه فرانسه

پودر قهوه فرانسه

گارانتی: در صورت خراب بودن بسته بندي تا سه روز مرجوعي پذيرفته مي شود.
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت قیمت برای شما: 143,200 تومان

معرفی محصول:

قهوه فرانسه

قهوه فرانسه طعمی از کوچه پس کوچه های فرانسه به همراه دارد. قهوه فرانسه از نظر اندازه کمی درشت تر از قهوه ترک است و دانه های آن تقریبا به اندازه شکر هستند. میزان کافئین قهوه فرانسه کمتر از سایر انواع قهوه است و یک گزینه عالی برای صبحانه است که می توان آن را به همراه شیر میل کرد. قهوه فرانسه پاگانی به صورت کاملا طبیعی و از ترکیب دانه های عربیکا و ربوستا گردآوری و پودر شده است.
برای دم کردن قهوه فرانسه کافی است مقدار کافی از پودر قهوه فرانسه را داخل فرنچ پرس ریخته و آب داغ را اضافه کنید. سپس اهرم را به آرامی به سمت پایین فشار داده تا پودر قهوه به سمت پایین برود. پس از پرس کردن قهوه، آن را داخل فنجان ریخته و یا با افزودن شیر به آن میل کنید. این محصول در بسته بندی های 250 گرمی برای تهیه نوشیدنی قهوه به تعداد 8 الی 10 لیوان، عرضه شده است. سرو قهوه یک تخصص دقیق و سرگرم کننده است. از سه روش دم کردن، دستگاه خانگی و دستگاه حرفه ای برای سرو قهوه می توان استفاده کرد. میزان مصرف بیش از دو لیوان در طول 24 برای گروه های خاص توصیه نمی شود.
پودر قهوه فرانسه
پودر قهوه فرانسه
محصول: پودر قهوه فرانسه
تاریخ به روزرسانی: 1401/11/22
وزن: 3 کیلوگرم
گارانتی: در صورت خراب بودن بسته بندي تا سه روز مرجوعي پذيرفته مي شود.
قیمت: 143,200 تومان
تلفن فروشنده: 09128369913 - 09128369913
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره پودر قهوه فرانسه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: پودر قهوه ، فرانسه
پشتیبانی: شرکت بین المللی تکسو
09128369913 - 09128369913
پشتیبانی
پشتیبانی