ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
عسل ژل رویال

عسل ژل رویال

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

عسل ژل رویال

نوع عسل: ژل رویال
وزن: 500 گرم
شماره پروانه بهداشتی ساخت: 1000/ظ/20
در جای خشک و خنک نگهداری شود.
نکته:
رست کردن (شکرک زدن) عسل، به دلیل خواص بالای آن است.
توضیحات بیشتر:
ژل رویال نوعی ماده غذایی است که توسط زنبورهای عسل تهیه می شود و معمولاً همه لاروها در روز اول زندگی از ژل رویال یا شاه انگبین تغذیه می کنند، اما این جیره غذایی از روز چهارم تغییر می کند و جای آن را مخلوطی از عسل و گرده می گیرد، و تنها ملکه تا آخر عمر از شاه انگبین تغذیه می کند وبه نظر می رسد که این نوع غذا باعث به وجود آمدن اختلافات اساسی بین زنبورهای ماده و ملکه می گردد به طوری که طول مدت زندگی ملکه بیش از پنجاه و دو برابر طول زندگی زنبورهای کارگر است واز لحاظ حجم نیز ملکه دو تا سه برابر کارگرها می باشد.
شاه انگبین توسط زنبورهای پرستار تولید می شود واین زنبورها در روز ششم زندگی اقدام به ترشح شاه انگبین می کنند که در حقیقت مایعی سفید رنگ است که در تغذیه لاروها و به ویژه ملکه به کار می رود.
ژل رویال حاوی مواد معدنی و آنتی باکتری یایی، سرشار از ویتامین های B5 و B6 می باشد.
عسل ژل رویال
محصول: عسل ژل رویال
تاریخ به روزرسانی: 1401/4/19
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره عسل ژل رویال نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: عسل ، ژل رویال