ارزون سراخریدار گرامی از این که جهت خرید کالا این فروشگاه را انتخاب نموده اید کمال تشکر داریم. وبسایت ارزون سرا دارای نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد ) از وزارت صنعت و معدن و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.لذا جهت اطمینان بیشتر و پی گیریهای بعدی خواهشمند است حتی الامکان از درگاه بانکی سایت استفاده نمایید و از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت به فروشنده ها پرهیز نمایید. با سپاس
دمنوش ژینگو 011

دمنوش ژینگو 011

وضعیت:
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

دمنوش ژینگو ترکیبات: گیاه ژینگو، کندر، زعفران، گل محمدی ابعاد: 10*6.5*11

تعداد در بسته بندی: 14 عدد تی بگ ابریشمی پروانه بهره برداری وزارت بهداشت: 12771
حافظه پروسه پیچیده ای از فعالیت های متفاوت در مغز است. بشر هر روز کارهای جدیدی را برای تقویت حافظه انجام می دهد و دانشمندان نیز مرتبا به اطلاعات تازه ای در رابطه با عملیاتی بودن این روش ها دست می یابند، یکی از روش های تقویت حافظه استفاده از گیاهان و مواد طبیعی است.
تحقیقات نشان می دهد ژینکو بیلوبا Ginkgo biloba یکی از محبوب ترین درمان های گیاهی و یک نوتروپیک (تقویت کننده عملکرد مغز) طبیعی جهت تقویت حافظه محسوب می شود که در کنار ژینکو بیلوبا گیاهانی همچون کندر و زعفران نیز برای تقویت حافظه و تشدید جریان خون مفید بوده و همچنین آرام بخش هستند.
از مهمترین اثرات ژینکو بیلوبا افزون بر تقویت حافظه می توان به محافظ اعصاب، محرک گردش خون مغزی، محافظت کننده از اثرات مضر اشعه ها، کمک به جلوگیری از آلزایمر، بهبود افسردگی و کاهش دهنده ی اضطراب اشاره کرد.
نحوه دم کردن:
یک عدد تی بگ دم نوش ژینگو را در فنجان آب جوش قرار داده، سه الی چهار دقیقه صبر کنید تا دم بکشد. حال دمنوش شما آماده سرو است. هشدار:
در جای خشک و خنک و دور از مواد معطر نگهداری شود. "ژینگو" اثرات ضدپلاکتی دارد بنابراین بهتر است همراه وارفارین مصرف نشود و در خانم های باردار و شیرده نیز با احتیاط و مشورت با پزشک مصرف شود.
دمنوش ژینگو 011
دمنوش ژینگو 011
محصول: دمنوش ژینگو 011
تاریخ به روزرسانی: 1401/6/18
وزن: 3 کیلوگرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دمنوش ژینگو 011 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دمنوش ، ژینگو ، کندر ، زعفران ، گل محمدی