ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

 

 

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

هدیه ها به بازاریابها تعداد متنها: 16

مهدی رضوی ظریفی پسند  (04:32   1394/11/13)

طرح مسابقه
به مناسبت دهه فجر به هر بازاریابی که بتواند از تاریخ 94/11/12 لغایت پایان روز 94/11/22 توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی، بیشترین تعداد فروش را از بین محصولات سایت کسب نماید از طرف مدیریت سایت به نفر اول یک آگهی 7 ستاره رایگان و لینکدار شش ماهه به ارزش 75600 تومان ،نفر دوم یک آگهی 7 ستاره رایگان و لینکدار سه ماهه به ارزش 39900 تومان و نفر سوم یک آگهی 7 ستاره رایگان لینکدار یک ماهه به ارزش 14000 تومان به عنوان هدیه به ایشان تعلق می گیرد .دوستانی که در این طرح برنده شوند میتوانند لینکهای بازاریابی خود را نیز به عنوان تبلیغ در آگهی 7 ستاره قراردهند
در خصوص محصولات پستی ملاک محاسبه پورسانت واریزی در بازه زمانی فوق می باشد.
جایگاه برخی از آگهی های وبژه ما در گوگل را با کلمات زیر مشاهده نمایید:
1-شیشه و درب بابکت
2-جذب بازاریاب اینترنتی
3-فروش فایل دانلودی
4-مینی لودر و کارشناسی قیمت
و ....
برای اطلاعات بیشتر به پانل بازاریابی خود مراجعه نمایید

کد: 530گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (19:56   1394/11/8)

تخلف در سيستم
با سلام
جهت اطلاع عرض می نمایم که همکاران بازاریابی که اقدام به ثبت نام به عنوان فروشنده در سایت می نمایند فقط یکبار مبلغ 3000 تومان پاداش به ایشان تعلق میگیرد.اخیرا مشاهده شده که بازاریابها اقدام به ثبت نام در قسمت فروشنده ها مینمایند و یک محصول ثبت نموده و دوباره ثبت نام با عنوان دیگر می نمایند که این کار تقلب بوده و در صورت مشاهده حساب بازاریاب مسدود خواهد شد.و کلیه مبالغ وی بلوکه خواهد شد.بهتر است به جای این کار سعی و تلاش خود را بیشتر نمایند لطفا دوستان در نظر داشته باشند

کد: 529گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (11:30   1394/10/30)

واريز پاداش کليک
با سلام
همانطور که وعده داده بودیم پاداش 50 ریال بابت هر کلیک روی لینکهای بازاریابی همکاران به حساب کاربری هر بازاریاب واریز شد دوستانی که هیچ مبلغی برایشان واریز نشده است نشان از عدم فعالیت در سایت دارند
متاسفانه استقبال از این طرح کم می باشد و در صورت ادامه این روند احتمالا این طرح از ماه آینده اجرا نخواهد شد
دوستان همگی باید مشارکت نمایند و لینکهای خود را در فضاهای مجازی پخش نمایند تا هم فروششان بیشتر شود و هم از این طریق کلیکهایی که بر روی لینکهایشان نیز می شود درآمد کسب نمایند
مکانهایی که می توانید لینک خود را انتشار دهید
1-سایتهای آگهی ویژه که با سرچ ساده در گوگل قابل دستیابی می باشند
2-فیس بوک
3-نظردهی در وبلاگها
4-دعوت از صاحبان وبمسترها به سایت از طریق تماس با ما
5-انتشار لینکهای خود در گروههای تلگرام و واتس آپ و لاین
6-جمع آوری ایمیلهای آگهی دهندگان و ارسال ایمیل در بخش ایمیل مارکتینگ(مجموعه ایمیلهای فروشی اکثرا مسدود بوده و یا نادرست می باشند)
و روشهای بسیار دیگر
همیشه پر سود باشید

کد: 488گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (22:26   1394/10/11)

اصلاح طرح پرداخت وجه به ازاي بازديد از لينک بازاريابي
درود به همکاران عزیز
با توجه به درخواستهای همکاران طرح پرداخت وجه به ازای کلیک بر روی لینکهای بازاریابی اصلاح شد و مبلغ هر کلیک از 5 ریال به 50 ریال یا 5 تومان ارتقاء یافت که به ازای هر 1000 کلیک 5000 تومان پرداخت خواهد شد .دوستان خواهشمندم از سایتهای افزایش بازدید و یا مشابه آن استفاده نکنند .چون بازدید ان روزشان صفر محاسبه خواهد شد.اعتماد دوطرفه می باشد و به هیچ عنوان هیچ بازدیدی جا نخواهد ماند.
همکاران دقت نمایید باید به روشهایی مانند زیر اقدام به انتشار لینکهای خود نمایند
1-در سایتهای آگهی با رتبه بالا مانند ایستگاه ،نیاز روز و .... تبلیغات ویژه قرار دهیددر این صورت بعد از مدتی هم فروشتان بالا خواهد رفت هم هزینه آگهی با توجه به کلیک خور بالا به حساب کاربریتان برگشت می گردد.
2-در فضاهای مجازی و گروههای نرم افزارهای اینستاگرام ،تلگرام،واتس آپ،لاین ،فیس بوک ،یوتویوب و .... لینکهای خود را انتشار دهید
3-برای لینکهای خود بنر طراحی نمایید و در وبلاگ و یا سایت خود قرار دهید مطمئنا بازدیدهای لینک خود را افزایش خواهید داد.
4-ایمیل مارکتینگ راه دیگر می باشد البته ایمیلهای مطمئن و فعال باید باشد
به امید پیشرفت هرچه بیشتر شما عزیزان
همیشه پرسود باشید

کد: 437گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (14:55   1394/10/9)

هديه جذب فروشنده به سايت
با سلام خدمت همکاران عزیز
مبلغ 3000 تومان بابت جذب فروشنده به سایت در ماه آذر به آقای رامیار فاتحی با نام کاربری ramyar69 تعلق گرفت .
دوستانی که در طرح جذب فروشنده شرکت نمایند علاوه بر مزایای عالی سایت مبلغ 3000 تومان بابت جذب هر فروشنده به بازاریاب مربوطه اهدا خواهد شد .
همیشه پر سود باشید

کد: 435گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (12:08   1394/10/1)

برنده نفر اول مسابقه بيشترين فروش
با سلام
تبریک به آقای رضا قیاسی برنده جایزه 50 هزارتومانی بیشترین فروش در ماه گذشته (آذر ماه 94 )در بین بازاریابها شد .به امید پیشرفت بیشتر همه بازارابهای سایت.

کد: 429گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (09:17   1394/10/1)

هداياي درج خبر
درود به همکاران عزیز
نفرات زیر در ماه آذر موفق به درج خبر و مطالب مفید در سایت ارزون سرا شدند که به ازای هرخبر مبلغ 100 تومان پاداش به ایشان تعلق می گیرد.
korosh با نام کوروش کریمی 3 خبر
leila-n با نام لیلا نصیری 2 خبر
ali1350 علی رمضانی 1 خبر
m رضا قیاسی 3 خبر
minegold سید مسعود طاهری میرانی 4 خبر
afshini1 افشین آشیانی 6 خبر
razavi1825 پارسا 1 خبر
omid11 امید ف 1 خبر
به زودی هدایای این افراد به حساب کاربری ایشان واریز می گردد

کد: 428گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (13:20   1394/9/24)

طرح آزمايشي دريافت وجه به ازاي بازديد
بازاریابهای عزیز
سلام
به منظور تشویق و فروش بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برای شما، از امروز 94/9/24 طرح تشویقی پرداخت وجه به شما در قبال بازدیدهایی که از لینکهای اختصاصی شما انجام می شود را به صورت آزمایشی اجرا خواهیم نمود.روش کار به این صورت است که ماهانه در قبال کلیکهایی که با نام کاربری شما در سایت ثبت شود مبلغی درنظر گرفته شده است که در پایان هر ماه پس از جمع بندی بازدید ها،مبلغ توسط مدیر به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.در حال حاضر به ازای هرکلیک مبلغ 5 تومان درنظر گرفته شده است.که این مبلغ بر حسب اعتمادی که شما نسبت به ما دارید به حساب کاربریتان افزوده خواهد شد.
سعی نمایید لینکهای خود را در فضای مجازی انتشار نمایید تا تعداد کلیک ها افزایش یابد.و ضمنا از سایهای افزایش بازدید استفاده نکنیداین عمل تقلب محسوب خواهد شد و در صورت انجام این کار تعداد بازدید آن روزتان صفر برای شما محاسبه خواهد شد
همیشه پرسود باشید

کد: 425گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (22:50   1394/9/7)

زير مجموعه گيري
یکی از روشهای خوب و پردرآمد بازاریابی در سایت ،جذب آگهی دهنده می باشد .دوستان توجه داشته باشید قانون جذب آگهی دهنده همچنان پابرجاست :
به ازای معرفی هر آگهی دهنده ویژه از تک ستاره الی 7 ستاره به میزان 50 درصد از هزینه آگهی را به عنوان پورسانت دریافت می نمایید.و به ازای معرفی هر آگهی دهنده رایگان 100 تومان پاداش به بازاریاب تعلق می گیرد .فقط کافیست در آخر ماه از طریق تماس با ما اطلاع رسانی نمایید تا پورسانت مربوطه واریز گردد.

کد: 381گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (02:00   1394/8/30)

جايزه ويژه 50000 توماني
به یک بازاریاب که بتواند از تاریخ 94/9/1 لغایت پایان روز 94/9/30 توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی، بیشترین مجموع فروش را از بین محصولات سایت کسب نماید از طرف مدیریت سایت مبلغ 50000تومان به عنوان هدیه به ایشان تعلق می گیرد هدیه فوق یک روز پس از تعیین برنده مسابقه به ایشان تقدیم خواهد شد
در خصوص محصولات پستی ملاک محاسبه پورسانت واریزی در بازه زمانی فوق می باشد.
در صورتی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارید به پنل بازاریابی خود در منوی سیستم همکاری در فروش مراجعه نمایید

کد: 361گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (23:35   1394/8/11)

تمديد طرح تشويقي معرفي فروشنده
تمدید طرح تشویقی معرفی فروشنده
مسابقه
درود به همکاران و بازاریابهای گرامی
جهت پیشرفت هر چه بیشتر و گسترده شدن محصولات سایت،طرح معرفی فروشنده تمدید شد شرایط کار به صورت زیر می باشد:
به هر بازاریابی که بتواند از طریق لینک بازاریابی خود ،فروشنده به سایت معرفی نماید و آن فروشنده محصول یا محصولاتی به ثبت برساند مبلغ 3000 تومان برای معرفی هر فروشنده ،و 10000 تومان به ازای معرفی 3 فروشنده در یکماه ،از طرف مدیریت سایت به عنوان پاداش به بازاریاب تعلق می گیرد.ضمنا قوانین قبلی پاداشهای معرفی فروشنده نیز به قوت خود باقیست.
توجه شود پاداش زمانی تعلق می گیرد که فروشنده محصول یا محصولات خود در بخش ثبت محصول بتواند به ثبت برساند.یعنی صرفا ثبت نام فروشنده ملاک نمی باشد .
ضمنا در پایان هر ماه مشخصات فروشنده زیرمجموعه خود را به بنده اعلام نمایید تا پس از بررسی ،نسبت به واریز وجه فوق اقدام شود.همکارانی که تمایل دارند در این طرح شرکت نمایند میتوانند در منوی بازاریاب ثبت نام نمایند و از طریق لینکهای اختصاصی خود شروع به جذب فروشنده نمایند.

کد: 337گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (07:05   1394/7/1)

هديه
بازاریاب های عزیز
به مناسبت فرا رسیدن عید قربان و عید سعید غدیر خم ،در وبسایت ارزون سرا طرح عید تا عید را با شرایط زیر جهت تشویق بازاربهای عزیز و گرامی در نظر گرفته ایم امید است شاهد پیشرفت هرچه بیشتر شما عزیزان باشیم
شرایط زیر فقط تا پایان روز عید سعید غدیر خم می باشد
1-به هر بازاریابی که بتواند با لینک بازاریابی خود آگهی دهنده به سایت معرفی نماید و ایشان آگهی ستاره دار ثبت نماید مقدار 70 درصد هزینه آگهی به بازاریاب مربوطه خواهد رسید
2-به هر بازاریابی که بتواند 3 فروشنده را به سایت معرفی نماید و ایشان بتواند محصول یا محصولاتی را به ثبت برسانند ،به ازای هر فرشنده مبلغ 2500 تومان تعلق خواهد گرفت .شرط پدیرش ثبت محصول می باشد.
3-به هر بازاریابی که بتواند بنر دهنده تبلیغاتی به سایت معرفی نماید 70 درصد هزینه بنر دهنده به ایشان تعلق خواهد گرفت
4-به هر بازاریابی که بتواند در بخش ثبت سایت آگهی جدب نماید مبلغ 70 درصد هزینه به ایشان تعلق خواهد گرفت

کد: 321گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (12:42   1394/6/14)

ايميل مارکتينگ
بازاریاب عزیز
آیا می دانید بخش ایمیل مارکتینگ بهترین گزینه برای جذب زیر مجموعه گیری می باشد.
به منظور معرفی بخشهای مختلف سایت ارزون سرا به دیگران، از طریق ارسال ایمیل گروهی که در ایمیل ها متنی همراه با لینک اختصاصی و یا لینک بازاریابی شما قرار داده می شود. هر فردی بر لینک اختصاصی و یا لینک بازاریابی شما کلیک کرده و در هر بخش از سایت ثبت نام نماید زیر مجموعه شما خواهد بود و پورسانت آن قسمت به حساب شما واریز خواهد شد. همچنین چنانچه محصولی را خرید نماید پورسانت آن محصول به درآمد شما افزوده خواهد شد.
در صورتی که طریقه ارسال ایمیل در بخش ایمیل مارکتینگ را نمی دانید و یا سرور و اکانت ایمیل ندارید می توانید در بخشهای مختلف اینترنت و سایتهای آگهی اقدام به جمع آوری ایمیل برای بخشهای مختلف سایت نمایید.و در قالب یک فایل متنی برای ما به آدرس arzoonsara1@gmail.com ارسال نمایید تا از طریق لینک بازاریابی خودتان ایمیلها ارسال گردد .
توجه:هنگام ارسال باید بخش مورد نظر خود را یادآوری نمایید تا به همان قسمت ارسال گردد مانند ایستگاه آگهی،فروشندگان،بازاریابی
به زودی شاهد درآمد عالی از این بخش خواهید بود
همچنین بهتر است از بانک های ایمیل که در فضای مجازی به فروش می رسند استفاده ننمایید به دلیل این که اکثر این آدرسها جعلی و مسدود شده می باشند و جز هزینه گزاف چیزی برای شما نخواهند داشت.با روزی یک ساعت وقت در فضای مجازی و روزنامه ها اقدام به جمع آوری دستی آدرس نمایید.بازدهی خوبی خواهد داشت.
همیشه پر سود باشید.

کد: 249گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (12:37   1394/4/31)

جذب فروشنده
مسابقه
درود به همکاران و بازاریابهای گرامی
جهت پیشرفت هر چه بیشتر و گسترده شدن محصولات ،از تاریخ 94/5/1 لغایت 94/5/31به هر بازاریابی که بتواند از طریق لینک بازاریابی خود ،فروشنده به سایت معرفی نماید و آن فروشنده محصول یا محصولاتی به ثبت برساند مبلغ 20000 ریال برای معرفی هر فروشنده ،از طرف مدیریت سایت به عنوان پاداش به بازاریاب تعلق می گیرد.ضمنا قوانین قبلی پاداشهای معرفی فروشنده نیز به قوت خود باقیست.
توجه شود پاداش زمانی تعلق می گیرد که فروشنده محصول یا محصولات خود در بخش ثبت محصول به ثبت برساند.
واریز پاداش در تاریخ 94/6/1 خواهد بود

کد: 188گروه: هدیه ها به بازاریابهامهدی رضوی ظریفی پسند  (21:01   1394/4/29)

تبريک
با سلام به دوستان عزیز
تبریک فراوان به بازاریاب عزیز omid11
برنده جایزه 50 هزارتومانی شدند امیدوارم باز هم شاهد پیشرفت شما در این راه باشیم.
همیشه پرسود باشید

کد: 180گروه: هدیه ها به بازاریابهاعلی رمضانی  (16:36   1394/3/20)

50000 تومان پاداش
هر بازاریابی که بتواند از 20 خرداد1394 لغایت 27تیرماه همزمان با پایان یافتن ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطرمبلغ 100000 تومان پورسانت را از طریق بازاریابی محصولات فروشندگان نام برده کسب نماید، مبلغ 50000 تومان جایزه ویژه از طرف مدیر دریافت خواهد نمود.
شرایط مسابقه:
در این مسابقه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که به فروش منتهی شده باشند و تاریخ ثبت آنها بین 20 خرداد 1394 لغایت 27 تیر ماه 1394 باشد.
تعداد برندگان نا محدود می باشد
امیدوارم شما برنده جایزه ویژه باشید.
برای اطلاعات بیشتر به پنل بازاریابی خود مراجعه نمایید

کد: 72گروه: هدیه ها به بازاریابهاثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: هدیه ها به بازاریابها

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

28