ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

 

 

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

مسابقه تعداد متنها: 3

مهدی رضوی  (00:17   1398/10/12)

جايزه 500 هزارتوماني براي يک نفر
به نفر اول بازاریابی که از تاریخ 98/10/11 لغایت 98/11/11 توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی خود بتواند مجموعا مبلغ هشت میلیون تومان از محصولات فروشنده ملودی با نام کاربری Melodi را به فروش برساند،مبلغ 500 هزارتومان به عنوان پاداش (علاوه بر پورسانت فروش) به ایشان تعلق خواهد گرفت:
و در پایان مسابقه به پنل کاربری بازاریاب افزوده خواهد شد.
روشهای جذب مشتری
انتشار لینک اختصاصی خود در کانالهای تلگرام و گروهها و سوپرگروهها،اینستاگرام،فیس بوک،وبلاگها و سایتهای رایگان،ارسال ایمیلهای انبوه ، ارسال پیامک انبوه ساخت بنر اختصاصی رایگان با استفاده از ربات تلگرام ارزون سرا
و انتشار آن در کانالها و گروههای تلگرام
جهت شرکت در مسابقه و فروش محصولات به پنل کاربری خود در منوی بازاریابی مراجعه نمایید

کد: 1413گروه: مسابقهمهدی رضوی ظریفی پسند  (00:47   1397/8/3)

جذب فروشنده
درود به همکاران و بازاریابهای گرامی
جهت پیشرفت هر چه بیشتر و گسترده شدن محصولات سایت،طرح معرفی فروشنده مجددا در وبسایت اجرا می گردد
شرایط کار به صورت زیر می باشد:
به هر بازاریابی که بتواند از طریق لینک بازاریابی خود ،فروشنده به سایت معرفی نماید و آن فروشنده محصول یا محصولاتی به ثبت برساند مبلغ 3000 تومان به ازای معرفی یک فروشنده و مبلغ 10000 تومان به ازای معرفی 3 فروشنده در یک ماه ،از طرف مدیریت سایت به عنوان پاداش به بازاریاب تعلق می گیرد.
توجه شود پاداش زمانی تعلق می گیرد که فروشنده محصول یا محصولات خود در بخش ثبت محصول بتواند به ثبت برساند.یعنی صرفا ثبت نام فروشنده ملاک نمی باشد .و همچنین محصولات دانلودی رایگان نیز ملاک محاسبه نمی باشد.
ضمنا در پایان هر ماه مشخصات فروشنده زیرمجموعه خود را به بنده اعلام نمایید تا پس از بررسی ،نسبت به واریز وجه فوق اقدام شود.همکارانی که تمایل دارند در این طرح شرکت نمایند میتوانند در منوی بازاریابی ثبت نام نمایند و از طریق لینکهای اختصاصی خود شروع به جذب فروشنده نمایند.

کد: 1109گروه: مسابقهمهدی رضوی ظریفی پسند  (17:00   1395/4/21)

مسابقه تابستانه ارزون سرا
به منظور تشویق کاربران سایت مسابقه تابستانه با جوایز ویژه تدارک دیده ایم .کسانی که تمایل به شرکت در این مسابقه را دارند می توانند از تاریخ 95/4/22 تا پایان شهریور 95 تمامی همت و تلاش خود را در این راه بکار ببرند.در این مسابقه همه برنده هستند .
شرایط و جوایز ویژه
1-به همه بازاریابهایی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه از طریق لینک بازاریابی خود تعداد 200 بازاریاب دیگر را به سایت معرفی نمایند مبلغ 30 هزار تومان پاداش تعلق می گیرد
2-به تمامی بازاریابهایی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه از طریق لینک بازاریابی خود تعداد 300 بازاریاب دیگر را به سایت معرفی نمایند مبلغ 40 هزار تومان پاداش تعلق می گیرد
3-به تمامی بازاریابهایی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه تعداد 50 فروشنده به سایت معرفی نمایند و این فروشنده ها محصولات خود را ثبت نمایند مبلغ 100 هزارتومان پاداش به بازاریاب مربوطه پرداخت خواهد شد.
4-به تمامی فروشندگانی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه تعداد 50 محصول جدید دانلودی و غیر دانلودی به ثبت برسانند مبلغ 20 هزارتومان پاداش تعلق خواهد گرفت.
توضیح این که محصولاتی که قبلا به ثبت رسانده اند محاسبه نخواهد شد.
توضیح:کلیه پاداشها زمانی تعلق می گیرد که شروط گفته شده در آن رعایت گردد.به طور مثال عددی که به عنوان تعداد بیان شده باید حتما به آن عدد رسیده باشید در غیر این صورت هیچ پاداشی تعلق نخواهد گرفت خواهشمند است به این موضوع دقت نمایید.
این یک مسابقه ای است که همه در آن برنده هستند
در پایان مسابقه و حد اکثر یک روز پس از آن جوایز اهدا خواهد شد.
بنابراین از همین حالا فعالیت خود را آغاز نمایید
درصورت مشاهده هرگونه تخلف از جانب بازاریاب ،هیچ گونه وجهی به وی داده نخواهد شد
کلیه پورسانتهای قبلی و قانونی سایت به قوت خود باقیست.

کد: 654گروه: مسابقهثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: مسابقه

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

44