ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

مسابقه تعداد متنها: 3

مهدي رضوي  (00:17   1398/10/12)

جايزه 500 هزارتوماني براي يک نفر
به نفر اول بازاریابی که از تاریخ 98/10/11 لغایت 98/11/11 توسط لينک اختصاصي يا لينک هاي بازاريابي خود بتواند مجموعا مبلغ هشت میلیون تومان از محصولات فروشنده ملودی با نام کاربري Melodi را به فروش برساند،مبلغ 500 هزارتومان به عنوان پاداش (علاوه بر پورسانت فروش) به ایشان تعلق خواهد گرفت:
و در پایان مسابقه به پنل کاربری بازاریاب افزوده خواهد شد.
روشهای جذب مشتری
انتشار لینک اختصاصی خود در کانالهای تلگرام و گروهها و سوپرگروهها،اینستاگرام،فیس بوک،وبلاگها و سایتهای رایگان،ارسال ایمیلهای انبوه ، ارسال پیامک انبوه ساخت بنر اختصاصی رایگان با استفاده از ربات تلگرام ارزون سرا
و انتشار آن در کانالها و گروههای تلگرام
جهت شرکت در مسابقه و فروش محصولات به پنل کاربری خود در منوی بازاریابی مراجعه نمایید

کد متن: 1413گروه: مسابقهمهدي رضوي ظريفي پسند  (00:47   1397/8/3)

جذب فروشنده
درود به همکاران و بازاريابهاي گرامي
جهت پيشرفت هر چه بيشتر و گسترده شدن محصولات سايت،طرح معرفي فروشنده مجددا در وبسایت اجرا می گردد
شرايط کار به صورت زير مي باشد:
به هر بازاريابي که بتواند از طريق لينک بازاريابي خود ،فروشنده به سايت معرفي نمايد و آن فروشنده محصول يا محصولاتي به ثبت برساند مبلغ 3000 تومان به ازای معرفی یک فروشنده و مبلغ 10000 تومان به ازای معرفی 3 فروشنده در یک ماه ،از طرف مديريت سايت به عنوان پاداش به بازارياب تعلق مي گيرد.
توجه شود پاداش زماني تعلق مي گيرد که فروشنده محصول يا محصولات خود در بخش ثبت محصول بتواند به ثبت برساند.يعني صرفا ثبت نام فروشنده ملاک نمي باشد .و همچنین محصولات دانلودی رایگان نیز ملاک محاسبه نمی باشد.
ضمنا در پايان هر ماه مشخصات فروشنده زيرمجموعه خود را به بنده اعلام نماييد تا پس از بررسي ،نسبت به واريز وجه فوق اقدام شود.همکاراني که تمايل دارند در اين طرح شرکت نمايند ميتوانند در منوي بازاريابی ثبت نام نمايند و از طريق لينکهاي اختصاصي خود شروع به جذب فروشنده نمايند.

کد متن: 1109گروه: مسابقهمهدي رضوي ظريفي پسند  (17:00   1395/4/21)

مسابقه تابستانه ارزون سرا
به منظور تشويق کاربران سايت مسابقه تابستانه با جوايز ويژه تدارک ديده ايم .کساني که تمايل به شرکت در اين مسابقه را دارند مي توانند از تاريخ 95/4/22 تا پايان شهريور 95 تمامي همت و تلاش خود را در اين راه بکار ببرند.در اين مسابقه همه برنده هستند .
شرايط و جوايز ويژه
1-به همه بازاريابهايي که بتوانند تا پايان زمان مسابقه از طريق لينک بازاريابي خود تعداد 200 بازارياب ديگر را به سايت معرفي نمايند مبلغ 30 هزار تومان پاداش تعلق مي گيرد
2-به تمامي بازاريابهايي که بتوانند تا پايان زمان مسابقه از طريق لينک بازاريابي خود تعداد 300 بازارياب ديگر را به سايت معرفي نمايند مبلغ 40 هزار تومان پاداش تعلق مي گيرد
3-به تمامي بازاريابهايي که بتوانند تا پايان زمان مسابقه تعداد 50 فروشنده به سايت معرفي نمايند و اين فروشنده ها محصولات خود را ثبت نمايند مبلغ 100 هزارتومان پاداش به بازارياب مربوطه پرداخت خواهد شد.
4-به تمامي فروشندگاني که بتوانند تا پايان زمان مسابقه تعداد 50 محصول جديد دانلودي و غير دانلودي به ثبت برسانند مبلغ 20 هزارتومان پاداش تعلق خواهد گرفت.
توضيح اين که محصولاتي که قبلا به ثبت رسانده اند محاسبه نخواهد شد.
توضيح:کليه پاداشها زماني تعلق مي گيرد که شروط گفته شده در آن رعايت گردد.به طور مثال عددي که به عنوان تعداد بيان شده بايد حتما به آن عدد رسيده باشيد در غير اين صورت هيچ پاداشي تعلق نخواهد گرفت خواهشمند است به اين موضوع دقت نماييد.
اين يک مسابقه اي است که همه در آن برنده هستند
در پايان مسابقه و حد اکثر يک روز پس از آن جوايز اهدا خواهد شد.
بنابراين از همين حالا فعاليت خود را آغاز نماييد
درصورت مشاهده هرگونه تخلف از جانب بازارياب ،هيچ گونه وجهي به وي داده نخواهد شد
کليه پورسانتهاي قبلي و قانوني سايت به قوت خود باقيست.

کد متن: 654گروه: مسابقهثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: مسابقه

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

11