ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

مسابقه تعداد متنها: 1

مهدي رضوي ظريفي پسند  (17:00   1395/4/21)

مسابقه تابستانه ارزون سرا
به منظور تشويق کاربران سايت مسابقه تابستانه با جوايز ويژه تدارک ديده ايم .کساني که تمايل به شرکت در اين مسابقه را دارند مي توانند از تاريخ 95/4/22 تا پايان شهريور 95 تمامي همت و تلاش خود را در اين راه بکار ببرند.در اين مسابقه همه برنده هستند .
شرايط و جوايز ويژه
1-به همه بازاريابهايي که بتوانند تا پايان زمان مسابقه از طريق لينک بازاريابي خود تعداد 200 بازارياب ديگر را به سايت معرفي نمايند مبلغ 30 هزار تومان پاداش تعلق مي گيرد
2-به تمامي بازاريابهايي که بتوانند تا پايان زمان مسابقه از طريق لينک بازاريابي خود تعداد 300 بازارياب ديگر را به سايت معرفي نمايند مبلغ 40 هزار تومان پاداش تعلق مي گيرد
3-به تمامي بازاريابهايي که بتوانند تا پايان زمان مسابقه تعداد 50 فروشنده به سايت معرفي نمايند و اين فروشنده ها محصولات خود را ثبت نمايند مبلغ 100 هزارتومان پاداش به بازارياب مربوطه پرداخت خواهد شد.
4-به تمامي فروشندگاني که بتوانند تا پايان زمان مسابقه تعداد 50 محصول جديد دانلودي و غير دانلودي به ثبت برسانند مبلغ 20 هزارتومان پاداش تعلق خواهد گرفت.
توضيح اين که محصولاتي که قبلا به ثبت رسانده اند محاسبه نخواهد شد.
توضيح:کليه پاداشها زماني تعلق مي گيرد که شروط گفته شده در آن رعايت گردد.به طور مثال عددي که به عنوان تعداد بيان شده بايد حتما به آن عدد رسيده باشيد در غير اين صورت هيچ پاداشي تعلق نخواهد گرفت خواهشمند است به اين موضوع دقت نماييد.
اين يک مسابقه اي است که همه در آن برنده هستند
در پايان مسابقه و حد اکثر يک روز پس از آن جوايز اهدا خواهد شد.
بنابراين از همين حالا فعاليت خود را آغاز نماييد
درصورت مشاهده هرگونه تخلف از جانب بازارياب ،هيچ گونه وجهي به وي داده نخواهد شد
کليه پورسانتهاي قبلي و قانوني سايت به قوت خود باقيست.

کد متن: 654گروه: مسابقهثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: مسابقه

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

17